fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Термочашки з логотипом

Термочашки з логотипом. Друк на термочашках. Друк на пляшках для пиття. Друк на флягах. Туристичний посуд з логотипом.

Якщо Ви хочете зробити оригінальний, а головне потрібний подарунок для колег або партнерів, то термочашки з логотипом однозначно правильне рішення. Даний предмет буде корисний абсолютно для кожного, адже так приємно вибратися на природу і там провести пікнік. Термокружки з нанесенням допоможуть зберегти тепло напоїв тривалий час, тим самим зігріваючи в холодну пору року. Важливим моментом є дизайн даного предмета, а брендування термочашок та пляшки для пиття з логотипом допоможуть надати їм стильний зовнішній вигляд, в якому буде відображатися вся необхідна інформація про компанію. Достатній простір під друк, дає можливість надрукувати всю необхідну інформацію, включаючи зображення і логотипи. Широка різноманітність форм, допоможе підібрати оптимальний варіант, до якого фірмовий стиль підприємства буде найбільш підходити. Плюс такого виду реклами в ненав’язливості і довговічності, адже вона весь час на виду, але розміщена лаконічно, а тому не буде набридати. У нас ви маєте можливість нанесення логотипу на термочашки, а також на весь набір, включаючи чашки, кружки і навіть саму упаковку, в залежності від вимог. Друк на термочашках та друк на пляшках для пиття – це кращий варіант, щоб підвищити впізнаваність бренду і залучити нових покупців за допомогою ненав’язливої реклами, яка набагато краще сприймається, ніж вулична.

Друк на термокружках і друк на пляшках реалізується з використанням висококласних європейських технологій. Ми використовуємо тільки якісну фарбу, яка не містить шкідливих домішок і зберігає яскравість кольору протягом тривалого часу.

Тому, звертаючись до нашої команди з метою замовити термочашки з логотипом фірми або пляшки з логотипом знайте, що ви отримаєте найкращий товар. Він послужить в побутових цілях, підкреслить корпоративний імідж, а також стане відмінним подарунком для клієнтів або партнерів. У будь-якому випадку, ви залишитеся у виграші, тому що покажете себе грамотним керівником, який дбає про просування і розвитку фірми.

ЗАМОВИТИ ТЕРМОЧАШКИ ТА ПЛЯШКИ ДЛЯ ПИТТЯ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».