fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Термочашки з логотипом

Термочашки з логотипом. Друк на термочашках. Друк на пляшках для пиття. Друк на флягах. Туристичний посуд з логотипом.

Термокружки – тренд останніх років. Одноразові пластянки поступово вийшли з моди, і тепер кожна людина, яка дбає про навколишнє середовище, придбала їм на заміну декілька хороших термокружок.

Сьогодні термочашки та термокружки з логотипом – це не тільки практична річ, що використовується для збереження температури налитих у неї напоїв, а й чудовий бізнес-сувенір, завдяки якому можна підвищити впізнаваність компанії та зміцнити корпоративний дух співробітників. Завдяки своїй практичності та універсальності брендована термокружка точно не буде припадати пилом на полиці. Такий презент гідно оцінять прихильники гарячої кави та чаю. Він також сподобається поціновувачам прохолодних напоїв, адже термочашки добре зберігають як холод, так і тепло.

Термокружка з логотипом – це ідеальний подарунок бізнес-партнеру та популярний презентаційний роздатковий матеріал на виставки та будь-які маркетингові заходи.

Застосування термокружок із логотипом. Для кого це стане чудовим промо-сувеніром?

Термочашки з логотипом компанії – це відмінний подарунок, символ турботи про ваших клієнтів, партнерів і колег. Достатній простір для друку дає змогу розмістити на термокружці всю необхідну інформацію, зокрема логотип компанії, тематичний принт, напис або іншу фірмову айдентику. Рекламні можливості термокружки практично необмежені. За вашим бажанням на її поверхню можна нанести контактні дані компанії, корпоративну символіку, малюнок, адресу веб-сайту та привітання.

Брендована термокружка – це найкращий подарунок для:

  • Бізнес-партнерів. Підійдуть не тільки дорогі термочашки або термокружки, а й моделі середнього цінового сегмента в комплекті з іншими корисними предметами, наприклад, з брендованими блокнотами чи щоденниками.
  • Клієнтів. Термокружка стане в пригоді майже всім. Приємно інколи вибратися на природу, захопивши із собою улюблений напій. Використовувати термочашки можна не тільки на природі, а й вдома та в офісі. Прикрасивши термокружку логотипом, фірмовим слоганом чи іншою корпоративною символікою, можна не лише привернути увагу потенційних клієнтів, а й отримати ефективний рекламний інструмент.
  • Працівників компанії. Такий сувенір буде доречним як бонус при прийомі на роботу або з нагоди першої відпустки. Термокружки з лого, слоганом або будь-якою іншою фірмовою символікою можна презентувати на корпоративному заході.

Скористатися послугою друку на термочашках може кожна компанія, яка прагне підвищити впізнаваність бренду та розширити клієнтську базу. Друк на термокружках дає змогу виділитися в конкурентному середовищі.

Якщо ви хочете замовити послугу друку логотипа на термокружках чи термочашках, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Використання передових технологій друку та власного друкарського обладнання допомагає нам наносити яскраві, чіткі та стійкі до деформацій зображення на термокружки та інші види рекламно-сувенірної продукції. Ми відповідально ставимося до контролю якості виконаних нами робіт. Ціна залежатиме від характеристик термокружок, тиражу та термінів виконання замовлення.

Особливості та методи друку на термочашках

Термокружки – ідеальний аксесуар для нанесення логотипа вашої компанії. Велика площа та однотонна поверхня дають змогу розмістити об’ємний і барвистий логотип, помітний здалеку. Для друку на термокружках команда brandme використовує такі технології:

  • УФ-друк. Використовується для нанесення чіткого та об’ємного зображення по всьому периметру термокружки. УФ-друк доцільно використовувати для брендування великих тиражів термокружок.
  • Тамподрук. Передбачає друк на пляшках, флягах і термогорнятках шляхом перенесення малюнка на виріб еластичним силіконовим тампоном.
  • Гравіювання. Логотип випалюється на термочашці або термокружці лазерним променем. Така технологія брендування ідеально підходить для металевих виробів.
  • Сублімація. В рамках цієї технології друку на спеціальне полімерне покриття на термочашці наноситься повнокольорове зображення. Логотип друкується цифровим способом на папері, а потім переноситься на виріб.

Спосіб нанесення залежить від матеріалу термочашки, колірної комбінації, розміру логотипа та кількості екземплярів.

Друк на термокружках у Львові: де замовити?

Якщо ви хочете скористатися послугою друку на термокружках у Львові, зверніться до рекламної агенції brandme. У нашому каталозі представлений великий асортимент сувенірної продукції для друку логотипів. У нас ви можете замовити термочашки та термокружки з нанесенням логотипа або іншу брендовану продукцію для використання як промо-сувеніри під час проведення різноманітних акцій, розіграшів і стійкових продажів.

Ми гарантуємо високу якість друку, творчий підхід та оперативне виконання замовлення. Менеджери рекламної компанії brandme допоможуть вибрати модель термочашки та метод нанесення логотипа залежно від тиражу, макета та бюджету.

Для консультації щодо друку логотипа на термокружках зв’яжіться з нашим менеджером. Замовити партію брендованої продукції ви можете оптом за вигідною ціною з доставкою по Львову та всій Україні.