fbpx

Ресторан «36ПО»

ЦЕЙ ПРОЕКТ СТАВ ДЛЯ НАС ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ МАСШТАБНИХ ТА ІДЕЙНО-РЕАЛІЗОВАНИХ. БЕЗЛІЧ ПРОДУКЦІЇ, ДИЗАЙНУ, ДЕДЛАЙНИ… І «ВУА-ЛЯ» – МИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ СУПЕР-КРУТОГО ПРОЕКТУ – ВІДКРИТТЯ РЕСТОРАНУ «36ПО».

Цей заклад створив справжній фурор в ресторанній сфері нашого міста. Відкриття «ресторану нереальних вражень» було на устах в кожного другого львів’янина ще задовго до офіційного відкриття, адже це єдиний ресторан подібного масштабу у Львові, не говорячи вже про цілу низку внутрішніх родзинок – це ми в першу чергу, звичайно, про акулу Лоло :) Чого варта лише кавомашина Slyer Gold та тонни живих квітів, що ростуть просто зі стін… В цьому закладі кожна дрібничка привертає увагу і переповнює шалена гордість, що частинку продукції виготовляла студія Brandme.

А тепер детальніше про нашу роботу, зокрема про виготовлення рекламної продукції та дизайн поліграфії ;) Дивовижний дизайн меню на кожному поверсі, з власною роздинкою та загальною особливістю – неймовірним палітурним матеріалом, який бездоганно вписався в стилістику інтер’єру закладу. Тиснені срібні елементи, індивідуальна висічка, декоративні металеві елементи для кріплення – все це зіграло свою вирішальну роль у процесі виготовлення меню.

Дерев’яні вироби з логотипом стали не лише окрасою, а й корисними елементами інтер’єру. Візитки на дизайнерському картоні, литі металеві елементи з логотипом, сигарні сірники – у цьому закладі однозначно усе повинно бути на найвищому рівні, кожна дрібничка продумана, кожна ідея народжена з любові та безцінного досвіду.

Таких костерів як у ресторані «36ПО» ви не знайдете не лише в нашому місті, а й в цілій країні. Продумані до найменших деталей костери з індивідуальною висічкою – вони не залишаться поза вашою увагою. Виготовлення паперових пакетів з логотипом за індивідуальним дизайном – це ще одна перевага ресторану, обов’язково замовте «меню з собою», від пакетика ви будете в захваті.

Дизайн дитячого меню – це окрема тема :) знову ж таки, не обійшлось воно без родзинки.. та що тут сказати, воно і є суцільною родзинкою. Індивідуальна форма висічки меню, продумана ідея розфарбування морських персонажів і неперевершений візуальний вигляд!

І це лише маленький перелік великої справи, за участь в якій ми шалено вдячні організаторам проекту.