fbpx
Портфолио
Продукция
Дизайн
Технологии
О нас

Термосы с логотипом

Термосы с логотипом. Печать на термосах. Персонализированная туристическая посуда.

Термоси з брендуванням – це один з найкращих варіантів рекламних носіїв, які можна використовувати як корпоративний подарунок для працівників компанії, партнерів і клієнтів. Така сувенірна продукція ідеально підходить для проведення різноманітних промоакцій, оскільки допомагає ненавʼязливо прорекламувати бренд і створити позитивний імідж бізнесу на ринку.

Замовити друк на термосах ви можете в рекламній агенції brandme. Ми використовуємо якісну сувенірну продукцію та сучасні методи нанесення фірмової символіки, завдяки чому наші клієнти можуть зацікавити цільову аудиторію, краще познайомити її з брендом, продукцією чи послугами.

Що таке друк на термосах?

Термоси з логотипом на замовлення мають великий попит серед представників українського бізнесу, оскільки вони забезпечують стрімне просування та покращення конкурентних позицій на ринку. Ми персоналізуємо стильні термоси за допомогою сучасного УФ-друку, що дає змогу створити довговічну сувенірну продукцію, яка гарантовано сподобається вашим клієнтам.

Команда brandme пропонує послуги друку логотипа та слогана на термосах “під ключ”, зокрема:

  • вибір найкращих сувенірів для нанесення зображення з урахуванням ваших побажань до типу, колірної гами, особливостей конструкції тощо;
  • створення та затвердження дизайн-проєкту;
  • нанесення корпоративної символіки на потрібну кількість термосів.

Термоси з логотипом допоможуть вам досягти поставлених маркетингових цілей з мінімальними витратами.

Унікальність послуги друку на термосах від brandme

Ми маємо багаторічний досвід у виготовленні брендованих термосів, тому до нас звертаються замовники з усієї України.

Перевагами друку логотипа на термосах оптом в нашій компанії є:

  • професійний та унікальний підхід до кожного замовлення;
  • використання якісних матеріалів, безпечних фарб і сучасних методів друку;
  • широкі можливості для брендування сувенірів і створення персоналізованих корпоративних подарунків.

Наші спеціалісти можуть створити дизайн з нуля, враховуючи ваші побажання та деталі корпоративного стилю, або виконають нанесення логотипа відповідно до наданого вами макета.

Брендування термосів — це креативне, оригінальне та ефективне рішення, завдяки якому можна отримати стильну та привабливу сувенірну продукцію для популяризації бренду. Такі аксесуари допоможуть зміцнити корпоративний дух у колективі та зробити акцент на важливості відносин з вашими партнерами та клієнтами.

Стратегії використання термосів з брендуванням

Використовувати термоси з логотипом або іншою фірмовою символікою можна як корпоративні подарунки партнерам, покупцям і колегам на свята та інші важливі події, а також під час проведення різноманітних рекламних заходів. Регулярне використання брендованих термосів забезпечує формування лояльного ставлення цільової аудиторії до вашої фірми та спонукає її до активних дій — придбання товарів чи замовлення послуг.

Для досягнення цілей маркетингової стратегії за допомогою термосів з корпоративним принтом варто створити унікальний дизайн логотипа. Довірити розробку дизайн-проєкту та друк фірмової айдентики на термосах варто нашим спеціалістам, адже це є гарантією успішної реалізації ваших задумів.

Як замовити брендовані термоси?

Для замовлення друку логотипа, напису чи тематичного принта на термосах заповніть онлайн-заявку на сайті або зателефонуйте нам за вказаним номером телефону. Ми виконаємо нанесення зображення в чітко обумовлений термін. Доставка готових персоналізованих термосів здійснюється по всій Україні.