fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Ідеї для корпоративних подарунків

Бізнес подарунки. Ексклюзивні бізнес сувеніри.

У світі сучасного бізнесу, де щодня виникають нові виклики, дуже важливо зміцнювати партнерські відносини, виявляти подяку клієнтам і створювати позитивну атмосферу для розвитку всередині колективу. Для досягнення високих результатів у підприємницькій діяльності необхідно подбати про корпоративні подарунки на різні знаменні дати та події для співробітників, клієнтів і партнерів.

Компанія brandme протягом багатьох років допомагає бізнесу з вибором і виготовленням корпоративних подарунків. Ми маємо безліч кейсів та ідей для корпоративних подарунків для наших клієнтів з урахуванням особливостей вашої діяльності, бюджету та побажань.

Ідеї корпоративних подарунків для клієнтів

Брендовані корпоративні подарунки відіграють величезну роль у формуванні репутації компанії, підтримці взаємин з покупцями та їхньому стимулюванні до повторних замовлень. Тому поспішаємо поділитися з вами нашими ідеями щодо корпоративних подарунків клієнтам, а також порадами, які допоможуть відобразити в брендованих сувенірах цінності компанії та зроблять їх корисними та практичними.

Вибираючи корпоративні подарунки для клієнтів, зверніть увагу на:

 • Персональні подарункові набори. Оригінальні подарункові набори, зокрема з продукцією компанії, стануть чудовим варіантом, який відповідатиме інтересам, запитам і потребам покупців.
 • Ексклюзивні подарунки. Продукція, яка недоступна широкому загалу, однозначно подарує позитивні емоції та створить потрібне враження про вашу компанію.
 • Сувенірна продукція з логотипом. Брендовані подарунки здатні забезпечити лояльне ставлення клієнтів до вашого бізнесу та зміцнити зв’язок із вашим брендом.

Якщо вам потрібні ідеї для сувенірної продукції, звертайтесь до наших менеджерів. Спеціалісти рекламної агенції brandme допоможуть підібрати найкращі ідеї для новорічних подарунків клієнтам та інші варіанти сувенірів з логотипом для досягнення поставлених вами цілей і завдань.

Ідеї подарунків для партнерів з бізнесу

Подарунки для клієнтів та бізнес-партнерів мають бути різними. До вибору якісних брендованих сувенірів партнерам необхідно підходити з особливою увагою.

Вибираючи подарунки для партнерів, необхідно спочатку визначитися з метою зміцнення взаємовигідних відносин: подяка за реалізацію або запуск партнерської програми, демонстрація визнання за багаторічну співпрацю тощо. З урахуванням мети варто розглянути такі ідеї бізнес-подарунків:

 • Щоденники та планери, набори брендованого канцелярського приладдя. Такі сувеніри є корисними та практичними, оскільки допомагають діловим людям правильно планувати та організовувати роботу. Брендовані ручки, планери та щоденники можуть використовуватися протягом усього року, нагадуючи про ваш бренд.
 • Гаджети з логотипом компанії. Сучасні люди цінують свій час, мобільність і можливість завжди залишатися на зв’язку. Брендовані павербанки, зарядні пристрої або flash-накопичувачі стануть приємним презентом, який допоможе завжди бути завжди на зв’язку та мати під рукою все необхідне для ведення бізнесу.
 • Термочашки, кружки та набори мандрівника. Зараз багато хто дотримується активного способу життя, і якщо ваш партнер належить до таких людей, то термочашки, пляшки для води та туристичні набори з логотипом стануть ідеальним варіантом.

Індивідуальний підхід у поєднанні з вивченням переваг і хобі ваших партнерів допоможе замовити персоналізований подарунок, який справді подарує незабутні емоції та збереже яскраві враження на багато років.

Ідеї корпоративних подарунків для співробітників

Колектив є головним каталізатором розвитку будь-якого бізнесу, тому під час вибору корпоративних подарунків не слід забувати про своїх співробітників. Брендовані подарунки впливають на мотивацію та задоволеність колективу, допомагають зміцнити корпоративну культуру та підкреслити значущість кожної людини в команді.

Ідеї корпоративних подарунків для співробітників:

 • персоналізовані чашки та термокружки;
 • футболки, худі, жилетки, кепки, поло;
 • еко-сумки;
 • канцелярія: ручки, блокноти, наклейки (стікери) та стікерпаки;
 • гаджети;
 • планери;
 • брендований одяг.
 • подарункові набори welcome box.

Такі корпоративні подарунки з логотипом ефективно стимулюватимуть співробітників на роботу на благо компанії та досягнення високих показників бізнесу.

Персоналізація та брендування подарунків

Щоб корпоративні подарунки принесли очікувані результати, слід обов’язково персоналізувати та брендувати сувеніри. Рекламна компанія brandme має великий досвід у створенні подарунків бізнес-партнерам, клієнтам і співробітникам різних організацій. Для цього ми використовуємо сучасні технології друку, обладнання та матеріали.

Для оформлення замовлення звертайтесь за телефоном або заповніть заявку на сайті.