fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Розробка рекламного персонажа

Розробка рекламного персонажу у студії реклами та дизайну “BRANDME” – це процес, художнього володіння безлічі різних навичок, здатності до аналізу і знання анатомії та теорії кольору.
Успішним дизайн персонажа стає, тоді коли використано і скомбіновано широкий діапазон навичок та знань.
Рекламний персонаж може розроблятись кількома способами.
Студія реклами та дизайну “BRANDME” працює із двома видами розробки персонажів.

Векторний. Такі зображення створюються за допомогою ліній. Векторний малюнок легко масштабувати без втрати якості. Цим методом важко домогтися реалістичного зображення, тому вектор часто використовують для стилізацій. Векторного фірмового персонажа можна використовувати для друку листівок, буклетів, візиток, рекламних матеріалів і логотипів.

Растровий. При створенні растрової графіки використовуються пікселі (растри). Тому, можна створити фірмового персонажа практично будь-якої складності і деталізації. Растр допомагає зробити зображення реалістичнішим, що дозволяє використовувати плавні колірні переходи. Головним недоліком 2D-персонажів – для кожного нового положення героя необхідно буде створювати новий малюнок. Растрові персонажі можна використовувати як для друкованої продукції, так і мультиплікаційних роликах або ілюстраціях.

Окрім, всім відомих нам образів рекламних персонажів (образ-герой, – Санта Клаус в рекламі Coca-Cola; образ-емоція, – ведмежа Барні; образ-помічник, – Mr. Proper; образ-один, – персонаж, з яким весело і не нудно, кролик Квікі з реклами Nesquik) студія реклами та дизайну “BRANDME” розробить для вас щось нове та нестандартне.
Замовити у студії дизайну “BRANDME” можна зв’язавшись з нами поштою, або за номерами телефонів, що вказані у розділі Контакти.Ми створимо унікальне зображення, що супроводжуватиме вас на усіх рекламних друкованих елементах або у інтернет-ресурсах.

Студія реклами та дизайну “BRANDME” створила 2 пакети послуг на розробку рекламного персонажу.

CHARACTER – пакет, що підійде клієнту, у котрого вже вироблений свій фірмовий стиль, готова ідея, і не потрібен складний персонаж для тимчасової рекламної компанії, або для нанесення на корпоративну сувенірну продукцію.

SUPER-HERO – пакет, підійде клієнту, котрий прагне до створення рекламного персонажу, який буде представляти компанію під час довгострокових рекламних кампаній. Він буде не просто додатковим елементом, а особою фірми, його використовуватимуть для нанесення на різного роду сувенірній корпоративній продукції відображаючи ідею компанії.