fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Сублімація – це технологія друку, що дозволяє швидко надрукувати повноколірне зображення будь-якої складності на склі або кераміці при малих тиражах. Друк фотографій на чашках можливий завдяки сублімації.

Цей тип нанесення неможливо виконати на будь-якій поверхні – сублімація вимагає заготовок під друк, вкритих на виробництві шаром спеціального полімеру. Найпопулярніша сувенірна продукція, яку ми брендуємо – це чашки під сублімацію циліндричної або конусної форми.

Сублімаційний друк складається з наступних етапів:

  • Будь-яке чорно-біле або кольорове зображення з якістю макета більше 300 dpi перевертається у дзеркальне відображення і друкується на фотопапері сублімаційним чорнилом, використовуючи спеціальний принтер для сублімації.
  • Надруковане зображення фіксується до виробу термоскотчем.
  • Заготовка кладеться під термопрес, де під високою температурою (від 162 до 210 градусів) протягом 30-120 секунд фарба з паперу переходить в газоподібний стан і входить в полімерний шар заготовки, де, при охолодженні переходить в твердий стан і фіксується у поверхні.

До недоліків сублімації можна віднести те, що вироби слід мити вручну та не нагрівати до температури вище 160 градусів, щоб не пошкодити нанесення. Окрім того, сублімаційний друк не має такої чіткості, як, до прикладу, деколь.

Головна перевага сублімації – це друк повноколірного зображень будь-якої складності, швидкість виконання замовлення та можливість виготовлення малих тиражів (від 10 одиниць). 

Вам не доведеться шукати чашки чи тарілки під нанесення логотипу. Менеджери brand.me запропонують вам широкий вибір сувенірної продукції та найкращий метод нанесення, залежно від ваших побажань, кількості кольорів друку та бюджету.