fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Друкований календар – незамінний атрибут офісного працівника. Погодьтесь, що чим би Ваша фірма не займалась, орієнтир у датах необхідний кожному. Друк індивідуальних календарів чудове капіталовкладення з точки зору реклами, адже він знаходиться у використанні цілий рік. Також це чудовий та корисний подарунок для Ваших клієнтів чи партнерів по бізнесу. Календар квартальний чи календар настільний, чи можливо перекидний – це чудовий спосіб рекламувати свою компанію протягом тривалого часу, витративши незначні кошти і лише раз.

У нас ви можете замовити виготовлення різних календарів:

  • друк одно- і багатосторінкові настінних календарів, які можуть послужити прикрасою офісів (розміри такого календаря можуть бути найрізноманітнішими, але найбільш затребуваний серед клієнтів – формат А3).
  • друк настільних календарів (у вигляді трикутного будиночка).
  • друк перекидних календарів з декількома сторінками, які можуть бути як настінними, так і настільними.
  • друк кишенькових календариків невеликих розмірів з щільного паперу, які зручно носити з собою кишені або в гаманці.
  • друк квартальних календарів, які найчастіше використовуються в якості фірмового сувеніру.

Друк календарів в «БРЕНДМІ» – це відмінна можливість прикрасити свій офіс поліграфічною продукцією та замовити друк календарів дійсно дешево. У нас конкурентні ціни на цифровий друк календарів у Львові, тому, звернувшись до нас, Ви залишитеся задоволені і ціновою політикою, і якістю виконання замовлення! В рекламній агенції «БРЕНДМІ» Ви також зможете замовити дизайн календарів та отримати знижку на друк.

ДИЗАЙН ТА ДРУК КАЛЕНДАРІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».