fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Бренд-контент

Бренд повинен голосно заявити про себе – за допомогою якісного та унікального контенту!

Команда brand.me розробить для Вас унікальний бренд-контент, що включає в себе як візуальну складову, що грає першочергову роль, так і текстове наповнення для постів у соціальних мережах, копірайтинг для сайту та для рекламних кампаній.

Саме унікальний та візуально привабливий контент, як-то дизайн сітки постів в Instagram чи оформлення профілю Facebook, розробка презентацій, графіка для соцмереж працює на імідж компанії, допомагає бренду запам’ятатись та завоювати довіру клієнтів.

Чим бренд-контент буде корисний Вашому бізнесу?

Наша розробка бренд контенту має велику кількість переваг, які вплинуть на розвиток Вашого бізнесу. Щоб Ви зрозуміли, чим бренд-контент може допомогти Вашому проєкту, ми підготували кілька основних переваг його використання.

Створює емоційний зв’язок з брендом

Хороший брендований контент може розповідати історії, які хвилюють публіку. Ця емоція буде асоціюватися з Вашим брендом, змушуючи користувачів запам’ятовувати його.

Контент, який пов’язаний з Вашим продуктом може стати вірусним

Бренд-контент може швидко створити ефект «снігової кулі» у соцмережах, що, звичайно ж, приведе до Вас велику аудиторію.

Покращує позиціювання бренду

Замість того, щоб просто повторювати слоган, цей тип контенту розповідає історію із цінностями, які аудиторія буде асоціювати з Вашим брендом. У такий спосіб, позитивні асоціації, пов’язані з нашим брендом, фіксуються у свідомості людей.

Створює зацікавленість і лояльність

Брендований контент не тільки націлений на пасивне споживання, як у випадку з традиційною рекламою, але і на те, щоб викликати відгук у користувачів.

Це може допомогти в просуванні трафіку і залученні потенційних клієнтів, а потім і їх повернення до Вас.

Бренд контент Львів може перетворити ваш продукт на унікальну пропозицію для потенційного покупця. Тому, якщо ви хочете, щоб Ваш бізнес завжди використовував найсучасніші інструменти для свого просування – бренд контент – це одна з таких можливостей.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

Без сайту і соцмереж
можливість просування бренду 1 з 10
впізнаваність компанії 1 з 10
довіра клієнта 1 з 10
позитивні асоціації 1 з 10
вибір серед конкурентів 1 з 10
підвищення іміджу компанії 1 з 10
Аматорське наповнення
можливість просування бренду 4 з 10
впізнаваність компанії 5 з 10
довіра клієнта 6 з 10
позитивні асоціації 4 з 10
вибір серед конкурентів 5 з 10
підвищення іміджу компанії 3 з 10
Унікальний бренд-контент
можливість просування бренду 9 з 10
впізнаваність компанії 10 з 10
довіра клієнта 9 з 10
позитивні асоціації 9 з 10
вибір серед конкурентів 9 з 10
підвищення іміджу компанії 10 з 10

Як ми працюємо?

Процес розробки дизайну та реалізації Вашого проєкту включає 6 важливих кроків:

01Бриф

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02Аналіз

Команда brand.me вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03Реалізація концепції

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04Презентація

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05Доопрацювання

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06Підготовка файлів

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

Як почати співпрацю?

Просто напишіть нам 🙂 Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!
Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

    *
    *
    *