fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Об’ємні наклейки – один з найпопулярніших видів рекламно-сувенірної продукції. Вони легко наклеюються на практично будь-які поверхні, ефективно підкреслюючи логотип та іншу рекламну інформацію. Шильдиоб’ємні наклейкисмоляні етикеткинаклейки лінзиполімерні наклейки – назв багато, але суть одна і та ж. Шильди – це наклейки залиті смолою, яка надає їм об’єму.

В якості основи для друку використовується біла, прозора і кольорова самоклеюча плівка. Після друку і порізки наклейка заливається спеціальною, прозорою полімерною смолою. Завдяки своїм оптичним характеристикам, смола після застигання утворює своєрідну лінзу, візуально збільшує зображення, при цьому кольори стають більш насиченими і яскравими.

Діапазон застосування таких наклейок надзвичайно широкий:

  • фірмовий знак на комп’ютерній техніці, побутовому, медичному та промисловому обладнанні
  • при виробництві меблів
  • логотипи автомобільних компаній – використовуються на приладах панелей, кузовах, дисках
  • спортивні клуби (символіка на сувенірах, кубках, медалях і т.д.)
  • рекламні акції, оформлення свят та вечірок, і багато іншого.

В студії реклами «БРЕНДМІ» Ви можете замовити друк об’ємних наклейок без ніяких обмежень, ми можемо виконати виготовлення:

  • друк шильд будь-якого розміру і форми
  • друк смоляних наклейок пантонами або в повний колір
  • різні основи для друку: друк на оракалі, друк на самоклеючому папері, друк на світловідбивній плівці або будь-який інший необхідний вам матеріал.

Також хотіли б наголосити, що якщо ви плануєте замовити шильди, врахуйте той факт, що маленька шильда буде більш об’ємною у порівнянні з великою, так як при заливці великих розмірів наклейок лінза смоли нівелюється самою площею наклейки.

Для розрахунку вартості об’ємної наліпки достатньо вказати її розмір та кількість і наші менеджери залюбки запропонують вам шильди дешевота якісно.

ДРУК ОБ’ЄМНИХ НАКЛЕЙОК У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».