fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Об’ємні наклейки

Друк шильд Львів. Друк об’ємних наклейок.

Об’ємні наклейки (шильди) – це чудовий спосіб виділитися серед товарів конкурентів. Завдяки їм можна розповісти про свою компанію, її репутацію, напрямок діяльності, відобразити фірмову символіку та продемонструвати корпоративні цінності. Наносяться такі наліпки практично на будь-який товар: меблі, побутову техніку, електроніку, подарунки та сувенірну продукцію.

Що таке об’ємні наклейки та де вони використовуються?

З конструктивної точки зору наклейки шильди – це зображення, які наносяться на самоклеючу плівку та заливається полімером (смолою). Зрештою виходить об’ємне полімерне покриття. Основна функція шильдів полягає у приверненні уваги клієнтів, просуванні продукції та підвищенні впізнаваності бренду.

Іноді об’ємні наклейки можуть використовуватися як інформаційний носій. У цьому разі вони містять відомості про технічні характеристики продукту. Такі шильди фіксуються переважно на лицьовій частині побутової техніки та електроніки.

Об’ємні наклейки з лого використовуються при виготовленні сувенірної продукції, а також як етикетки в процесі маркування товарів.

Якщо ви хочете замовити об’ємні наліпки, звертайтеся до рекламної агенції brandme. На ваше замовлення ми виготовимо шильди різного розміру – від маленьких до великих, будь-якої геометричної форми та кольорової гами. Використання якісних матеріалів і сучасних технологій дає змогу використовувати об’ємні наклейки на будь-яких поверхнях, зокрема вигнутих і рельєфних. Виготовлені нами смоляні наклейки не жовтіють і не деформуються з часом, завдяки чому вони не втрачають свого привабливого зовнішнього вигляду дуже довго.

Особливості виготовлення об’ємних наліпок з логотипом

Виготовлення шильдів в рекламній агенції brandme відбувається за певною технологією. Для початку узгоджений логотип друкується на самоклеючій плівці. Потім ріжучий плотер вирізає майбутню наклейку по контуру. Далі вона заливається смолою. Синтетична основа смоли надає зображенню яскравості та контрастності, крім того, шар смоли захищає наклейку від вологи та пошкоджень. Процес виготовлення шильди завершується полімеризацією – створенням нової високомолекулярної речовини.

Для виготовлення об’ємних наклейок використовується жорстка та м’яка смола. Жорстка смола застигає після заливання, стаючи склоподібною. Вона використовується тільки під час випуску металевих шильдів. Інші полімерні стікери заливаються м’якою смолою, на якій після натискання залишається легкий слід. Така м’якість робить їх гнучкими, що дуже важливо для максимального контакту з поверхнею, яка рідко буває ідеально рівною та зазвичай має пори. Застосування спеціальних плівок із різними ефектами допомагає виробляти по-справжньому унікальні шильди з логотипом.

Переваги об’ємних смоляних наклейок з логотипом від brandme

Шильди з логотипом від рекламної агенції brandme мають чимало незаперечних переваг, серед яких:

 • Презентабельний зовнішній вигляд з ефектом об’ємності.
 • Здатність зберігати насиченість фарб протягом усього терміну експлуатації. Об’ємна наклейка не вигоряє на сонці, з неї не стирається фарба.
 • Стійкість до вологи.
 • Стійкість до стирання, подряпин та інших ушкоджень.
 • Універсальність. Наші об’ємні наклейки ідеально кріпляться на будь-які предмети, як з рівною поверхнею (телефони, блокноти, електроніка), так і з зігнутою (пляшки з водою, побутова техніка).
 • Приємні тактильні почуття.

Важливі переваги об’ємних наклейок – висока міцність і довговічність. Залежно від виду полімерних наклейок їх можна використовувати як у закритих приміщеннях, так і на вулиці.

Звернувшись до рекламної агенції brandme, ви отримаєте якісні полімерні наклейки з логотипом, які не втрачають своїх привабливих властивостей при потраплянні на них прямих сонячних променів. Такі шильди актуальні для малого бізнесу, проведення презентацій, просування на ринку нових видів товарів чи послуг.

Забезпечуючи високі споживчі властивості своєї продукції, ми одночасно пропонуємо доступні ціни на виготовлення наклейок. Невисока та конкурентна вартість пов’язана з великим досвідом нашої агенції та суворим дотриманням термінів виконання замовлень.

Чому варто замовити друк об’ємних наклейок у рекламній компанії brandme?

Якщо вас цікавить виготовлення об’ємних наклейок з логотипом, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Ми друкуємо шильди на спеціалізованому обладнанні, гарантуючи їхню високу міцність, естетичність і довговічність. Наша продукція ідеально підходить для брендування товарів. У нас можна замовити шильди будь-яких розмірів. Ви самі оберете оптимальний дизайн і форму.

Залежно від вимог замовника та особливостей макета, ми використовуємо різні технології друку. Замовляючи об’ємні смоляні наклейки в brandme, ви можете розраховувати на:

 • Якісну продукцію з об’ємним зображенням та яскравими контрастними кольорами.
 • Дотримання заздалегідь визначених термінів.
 • Вичерпну консультацію та професійну допомогу у виборі варіантів виготовлення об’ємних наклейок.
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості.
 • Широкий вибір шильдів для різних видів товарів.

Ми використовуємо цифровий і шовкотрафаретний друк для виготовлення об’ємних наліпок із логотипом. Перша технологія характеризується доступністю та дає змогу оперативно надрукувати об’ємні наклейки з повнокольоровими зображеннями. Другий метод застосовується для нанесення монохромних зображень.

Рекламна агенція brandme несе відповідальність за якість усіх виконаних робіт. Індивідуальний підхід до кожного клієнта допомагає нам ефективно вирішувати маркетингові завдання, сприяючи просуванню вашого товару та підвищенню впізнаваності бренду.

Замовити друк об’ємних наклейок з логотипом ви можете оптом з доставкою по Львову та інших містах України.