fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Лазерне гравіювання у Львові

Brandme Agency пропонує вам швидке та якісне лазерне гравіювання на гаджетах та сувенірній продукції у Львові та по всій Україні.

Лазерне гравіювання – найшвидший безконтактний спосіб нанесення чіткого зображення на гаджети, сувенірну та рекламну продукцію.

Процес гравірування відбувається на сучасному обладнанні, що керується спеціальним програмним забезпеченням. Лазерний верстат з комп’ютерним управлінням (гравер) наносить чіткі, деталізовані зображення на предмет за допомогою надтонкого сфокусованого лазерного променя, який знімає (випаровує) верхній шар або кілька шарів матеріалу. Механічний контакт з предметом, що обробляється відсутній.

За допомогою зміни потужності і відстані між лінзою і поверхнею, можна регулювати глибину лазерного гравіювання, створюючи складний малюнок. Верстат має спеціальну робочу поверхню з різними кріпленнями, що надійно фіксують предмет, який обробляється.

Сучасне обладнання Brandme agency дозволяє наносити логотипи, чіткі малюнки і написи на такі матеріали, як метал, екокартон, шкіра, а також брендувати методом лазерного гравіювання наступні промо-сувеніри:

 • повербанки та USB-флешки;
 • металеві ручки;
 • металеві пляшки для води;
 • термочашки і термоси;
 • брелоки та запальнички;
 • блокноти та щоденники.

Переваги лазерного гравірування:

 • точність: комп’ютерна система управління верстата забезпечує ідентичність нанесення із запрограмованим малюнком або написом, що виключає людський фактор і мінімізує відсоток браку;
 • безпека: лазерний промінь надтонкий і має малу площу дії, тому такі пошкодження матеріалу, як поява сколів, тріщин, теплової деформації тощо, виключаються;
 • швидкість: весь процес гравіювання одиниці продукції займає, як правило, хвилину або навіть менше. Швидкість виконання всього замовлення залежить від тиражу;
 • довговічність: напис, нанесений лазерним гравером, не стирається і не зношується з часом, а предмети з нанесенням можна мити і активно використовувати у побуті;
 • універсальність: сучасне обладнання дозволяє наносити зображення як на плоскі, так і на об’ємні предмети, а також на предмети, які потребують делікатного поводження.

Недолік лазерного гравіювання – за необхідності необхідно зробити тестове нанесення, щоб зрозуміти як матеріал з різним покриттям відреагує на вплив лазеру.

Нанесення логотипу методом лазерного гравіювання перетворює промо-сувеніри у відмінний маркетинговий інструмент, який має презентабельний вигляд і стане чудовим бізнес-подарунком для колег, партнерів та клієнтів.
Замовити чітке та швидке гравіювання на гаджетах та сувенірній продукції у Львові можна у рекламній агенції Brandme.