fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Блокноти

Друк блокнотів Львів. Дизайн блокнотів.

Блокноти з логотипом компанії – є не лише офісним видом поліграфічної продукції, а й загальновикористовуваним способом занотувати потрібну інформацію.

Розглянемо основні види блокнотів, які ви можете замовити у студії реклами «БРЕНДМІ»:

Блокноти А6 з логотипом компанії.
Розмір блокнота А6 або 105*148 мм – це найменший розмір блокнота на спіралі. Блокнот складається з обкладинки, блоку з 50 (або іншої кількості) перекидних листочків і підкладки. Обкладинка блокнотів – крейдований папір 350 г/м2. Кольоровий друк лого або іншої інформації на обкладинці, з одного боку – це стандартна характеристика для друку, та наша студія може виготовити індивідуальні блокноти за Вашими побажаннями.

Блокноти А5 з логотипом компанії.
Популярний і найоптимальніший розмір – фірмові блокноти А5 на пружині. Всі параметри також можуть бути індивідуальними за Вашими характеристиками.

Блокноти а4 на замовлення з логотипом компанії.
Максимально можливий формат, який ми можемо запропонувати – блокноти А4. Розмір А4 – 210*297 мм, це як стандартний аркуш паперу в принтері.

Наша студія пропонує виготовлення оригінальних блокнотів з логотипом різноманітних за формою та зовнішнім видом з Вашим індивідуальним дизайном. У нас Ви можете замовити друк блокнотів з еко-обкладинкою, яка додасть оригінальності та презентабельності даному виду продукції.

Блокноти з логотипом Вашої компанії, виготовлені в фірмовому стилі, який притаманний саме Вам – ось що дійсно буде привертати увагу та запам’ятовуватись Вашим клієнтам та партнерам.

Максимально дешеві ціни на блокноти, можливі в тому випадку, коли Ви замовляєте блокноти у великій кількості (від 1000шт.). Наші виробничі можливості, дозволяють надрукувати блокноти терміново і з гарантованою якістю. Звернувшись до нас Ви зможете надрукувати блокноти дешево та якісно і у найкоротші терміни.

ДИЗАЙН ТА ДРУК БЛОКНОТІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».