fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Блокноти

Друк блокнотів Львів. Дизайн блокнотів.

Брендований блокнот – це не лише один із найпоширеніших видів друкованої поліграфічної продукції, а й ефективний маркетинговий інструмент. Він ідеально підходить для ведення ділових та особистих записів, створення нотаток і нагадувань. Якісно виготовлений корпоративний блокнот є невід’ємним атрибутом іміджевої політики будь-якої сучасної фірми. Він допомагає продемонструвати потенційному клієнту його цінність для компанії, підвищити його лояльність та створити позитивний настрій.

Сувенірні блокноти з індивідуальним дизайном можна презентувати практично всім: колегам, керівництву, партнерам, постачальникам, покупцям та ін.

Брендування блокнотів – це серйозне та відповідальне завдання, реалізацію якого варто довірити професіоналам. Якщо ви плануєте замовити друк блокнотів, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Ми гарантуємо високу якість та оперативність виконання замовлення, індивідуальний підхід до поліграфічних послуг.

Блокноти з логотипом: як і де їх можна використовувати?

Фірмові блокноти з логотипом – це функціональний вид представницької та рекламної друкованої продукції, яким користуються всі без винятку, незалежно від віку та соціального статусу. В блокноті зручно зробити замітку, фіксувати важливу інформацію, плани, телефонні номери тощо.

На відміну від інших видів сувенірної продукції, брендовані блокноти не складають на далеку полицю шафи та не викидають. Ними активно користуються щодня. Саме тому їх можна використовувати як корпоративний подарунок.

Блокноти з логотипом замовляють з різних приводів, зокрема на Новий рік і професійні свята, ювілей компанії та інші важливі події. Друк на блокнотах актуальний для банків, страхових компаній, магазинів, будівельних фірм тощо. Сувенірні блокноти з логотипом мають відносно невисоку вартість, тому їх можна виготовляти великими тиражами та масово розповсюджувати серед цільової аудиторії.

Переваги виготовлення блокнотів з логотипом

Виготовлення блокнотів з логотипом допомагає охопити значну частину цільової аудиторії та спонукати її до дії – купівлі товару чи послуги. Презентабельний блокнот з логотипом підкреслює успішність компанії та її націленість на взаємовигідну співпрацю.

Блокноти з індивідуальним дизайном логотипа мають чимало незаперечних переваг, зокрема:

  • Ефективний інструмент популяризації бренду. Друк блокнотів з лого, слоганом або фірмовим принтом – це недорогий, але ефективний спосіб голосно заявити про себе та виділитися серед конкурентів.
  • Доступна ціна. Виготовлення та друк блокнотів на замовлення обійдеться дешевше, ніж будь-який інший вид реклами.
  • Багато місця для друку. На обкладинці блокнота можна розмістити все, що завгодно: логотип, назву компанії, слоган, повнорозмірне зображення будь-якого формату, фірмовий принт.
  • Універсальність. Блокнот з логотипом можна презентувати як подарунок або рекламний сувенір. Ідеальним доповненням до нього стане фірмова ручка з назвою вашої компанії.

Придбавши партію блокнотів з логотипом, ви зможете розширити клієнтську базу та укріпити позиції своєї компанії на ринку. До того ж друк логотипа на блокнотах стане наочним підтвердженням високого престижу вашої компанії.

Блокноти з логотипом можна вручати під час будь-яких масових заходів, а також презентувати окремим людям на знак вдячності та націленості на тривалу співпрацю. Така реклама добре сприймається, не викликає негативних емоцій та успішно працює на позитивний імідж компанії.

Які блокноти можна замовити в рекламній агенції brandme?

Рекламна агенція brandme пропонує друк брендованих блокнотів різних розмірів, форматів і кольорів. У нас можна замовити:

  • Блокноти А6 з логотипом компанії. Це найменший розмір блокнота на спіралі. Він складається з обкладинки, блоку з 50 (або іншої кількості) перекидних листочків і підкладки. Для виготовлення обкладинки такого блокнота використовується крейдований папір.
  • Блокноти А5 на пружині. Для надання індивідуальності такому блокноту на його обкладинці можна розмістити кольоровий логотип вашої компанії або будь-яку іншу айдентику.
  • Блокноти А4 з логотипом компанії. Максимально можливий формат друку, який ми можемо запропонувати.

Також в brandme можна замовити повністю персоналізований блокнот, створений з урахуванням ваших вимог та особистих побажань. Ви самі зможете обрати його розмір, дизайн, спосіб кріплення: на склейці або на спіралі (їхня кількість підбирається індивідуально). Додатково можна додати перфорацію. Ця незначна деталь додасть зручності. Завдяки їй ви зможете легко відірвати потрібну сторінку, не пошкоджуючи при цьому інших листів.

Чому вигідно замовляти виготовлення та друк логотипа на блокнотах у рекламній агенції brandme

Ми пропонуємо друк блокнотів у Львові та виготовлення іншої брендованої поліграфічної продукції за прийнятними цінами. Наша команда здійснює друк логотипів та іншої корпоративної символіки різними методами: УФ-друк, тамподрук, сублімація, лазерне гравіювання та ін.

Спеціалісти рекламної агенції brandme з особливою увагою ставляться до кожного замовлення: це може бути стандартний блокнот на пружині з логотипом або ексклюзивний трудомісткий сувенір. Замовлення послуги друку можна оформити онлайн або за телефоном.

Ви можете отримати детальну інформацію у наших менеджерів і вибрати відповідний варіант друку залежно від бажаного ефекту та матеріалу продукції. Доставка готових блокнотів з логотипом здійснюється по Львову та інших містах України.