fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Якісні ЕКО сумки з логотипом

Тканинні еко торби з логотипом. Виготовлення еко-сумок Львів. Сумка-шопер з логотипом.

Екосумки з логотипом – сучасний тренд та відмінний бізнес-подарунок. Наша компанія пропонує друк на екологічних промо-сумках, а також розробку дизайну та пошиття еко-сумок на замовлення.

Для виготовлення оригінальних брендованих шоперів ми використовуємо такі види тканини:

  • бавовна;
  • канвас;
  • плащова тканина;
  • спанбонд.

В наявності є широка гама кольорів екосумок: чорні, червоні, сині, зелені, сірі, рожеві, блакитні, популярні бежеві шопери (невідбілена бавовна) та інші кольори. При потребі можна обрати колір еко-торби під замовлення. Ми допоможемо вам вибрати сумку, яка якнайкраще відповідатиме корпоративному стилю компанії.

На полотняні еко-сумки можна нанести логотип, напис або будь-яке інше кольорове зображення наступними методами:

  • шовкотрафарет;
  • цифровий друк.

Зображення на сумках залишається стійким, не втрачає колір та не вигорає з часом. 

Ми пропонуємо індивідуальне виготовлення еко-сумок, що дозволяє нанести зображення на всю площину тканини, вибрати індивідуальний колір ручок, оздобити сумку додатковими кишенями тощо. 

Логотип, напис чи малюнок, нанесений на всю площину тканини або на додаткові кишені на екоторбі виглядає оригінально та презентабельно і позитивно впливає на імідж фірми. 

Брендована екоторба з логотипом або іншим цікавим нанесенням – це практична річ, яка буде використовуватись щодня, а також це довговічний рекламний носій, що підвищує впізнаваність вашої компанії.

До того ж, еко-сумка з логотипом – це чудова альтернатива поліетиленовим пакетам, яка може бути стильною та практичною упаковкою для подарунку.

Рекламна агенція “БРЕНДМІ” пропонує креативний підхід до екотренду і розробить для Вас унікальний дизайн шопера. Якщо у Вас вже є розроблений дизайн і ви плануєте реалізувати його на еко-сумках, ми з радістю допоможемо втілити ваші ідеї у життя!

ЗАМОВИТИ ТКАНИННІ ЕКОСУМКИ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”