fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Спортивні футболки під нанесення логотипу користуються популярністю серед активних людей. Вони виготовлені із 100% дихаючого поліестеру, тому ідеально підходять як для тренувань у спортзалі, так і для змагань на свіжому повітрі та участі у марафонах.

“Дихаюча” футболка для занять спортом допомагає зберігати термобаланс протягом усього тренування. Матеріал, з якого пошиті футболки для спорту, перфорований, тому він не затримує вологу під час тренувань і дуже швидко висихає після прання. Тканина цих футболок зносостійка, не втрачає яскравості і презентабельного зовнішнього вигляду з часом. 

Ми пропонуємо друк логотипів та принтів на спортивних футболках методом шовкотрафарет. Брендовані жіночі та чоловічі футболки для спорту з логотипом, написом чи цікавим принтом стануть окрасою будь-якого спортивного змагання. 

Яскравий друк на футболках буде мотивувати людей під час марафону та ще довгий час нагадуватиме про подію. Спортивні футболки з принтами та логотипом підвищуватимуть впізнаваність бренду під час тренувань у спортзалі.

Спортивні моделі жіночих та чоловічих футболок забезпечують комфорт та зручність не тільки в спорті, але і в повсякденному житті. Ви можете надіслати нам макет принтів, або наші дизайнери створять для вас унікальне зображення для нанесення на футболку.

Менеджери Brandme допоможуть обрати колір – це можуть бути чорні або білі спортивні футболки, футболки яскравого неонового або будь-якого іншого кольору. Також ми пропонуємо нанесення принтів на дитячі спортивні футболки.

ЗАМОВИТИ ДРУК ПРИНТІВ НА СПОРТИВНИХ ФУТБОЛКАХ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ “БРЕНДМІ”