fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Бейджі

Друк бейджів Львів. Виготовлення бейджів Львів.

При проведенні будь-якого масштабного заходу організатори стикаються з необхідністю ідентифікації гостей та учасників. Найпростіше рішення – виготовлення бейджів.

Бейдж – це відмітний знак на формі персоналу, який рекламує Вашу компанію краще будь-якого іншого засобу. Студія реклами «БРЕНДМІ» виготовляє металеві бейджіполіграфічні бейджідерев’яні бейджі, а також пластикові бейджі для ресторанів, готелів, магазинів, авіакомпаній, офісів та інших установ.

Самі по собі бейдж може бути різних видів:

  • друк паперових бейджів: такі бейджі замовляються на різні лекції, семінари та конференції не тривалого терміну проведення – 1-2 дні. Розмір найчастіше А6 або А5, друк повноколірний, у верхній частині робляться отвори, крізь які протягується мотузочок або стрічка. Обидві сторони такого бейджа можна і потрібно використовувати для розміщення логотипів спонсорів та програми подій, якість друку дозволить відтворити дуже точно всі кольори.
  • виготовлення пластикових бейджів з спеціальною кишенею-тримачем: віддрукований бейдж вставляється в спеціальну прозору кишеню, що захищає його практично від будь механічного впливу. У верхній частині кишені – проріз, що дозволить використовувати будь-яку фурнітуру кріплення – шнурки, стрічки, кліпси та ін..
  • пластикові бейджі з віконцем для змінної інформації: такі бейджі найчастіше використовують у ресторанах, кафу, магазинах, де існує плинність кадрів. У віконце можна вставити поліграфічну вкладку з змінним іменем і при потребі легко її замінити. Логотип на даний вид бейджів найчастіше наноситься методом тамподруку.
  • металеві бейджі: це презентабельний метод ідентифікації, який дозволяє виготовити бейдж різного розміру та форми. Нанесення логотипу найчастіше відбувається гравіюванням або тамподруком.

Ціна бейджів розраховується для кожного замовлення окремо і формує виходячи з таких параметрів: тираж виготовлення, матеріал, форма (прямокутна або складна), застосування покриттів, вид кріплення.

ДРУК БЕЙДЖІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».