fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Папки

Друк папок Львів. Дизайн папок.

Фірмові папки з логотипом – особливий вид рекламно-поліграфічних виробів, який служить свого роду майданчиком для реклами, а якщо Ваші клієнти ще й використовують для ділової документації папки з символікою Вашої фірми – в такому випадку всі їхні успішні справи підсвідомо асоціюються з Вами і Вашою компанією.

Виготовлення папок з логотипом – ще один з дієвих методів підтримки іміджу власної компанії. Погодьтесь, що приємно отримувати якісну та презентабельну папку з документами чи пропозиціями від партнерів, а особливо коли вражає не лише якість виробу, а і дизайн папки на замовлення.

Друк папок з логотипом– це популярний метод для архівації паперів, перенесення документів, передачі матеріалів учасникам презентацій, виставок. Друковані папки мають презентабельний вигляд, тому і документація отримує особливий статус, що підкреслює її важливість. Для виготовлення папок наша студія використовує щільний папір, що витримує тривале застосування, стійкий до стирання. Тому друковані папки з логотипом фірми відмінно справляються із захистом важливих документів від пошкодження.

Друковані папки можна виготовляти від 100шт. та друкувати на папері крейда чи картоні. Як і більшість поліграфічної продукції, поліграфічні папки можуть мати захисну глянцеву чи матову ламінацію, а також вибіркове лакування. Якісний друк папок – це запорука успіху для Вашого бізнесу.

В нашій студії можна замовити дизайн та друк папок різного виду:
• для презентацій, семінарів, виставок;
• для перенесення документації;
• для архівації паперів.

Існує великий асортимент корпоративних папок, виконаних з різноманітних матеріалів. Однак друк папок з паперу як і раніше актуальний завдяки привабливим цінам. Ми можемо запропонувати виготовлення папок з:
• картону;
• щільного паперу;
• дизайнерського паперу.

Надрукувати папку в нашій студії можна різного формату, але оптимально, коли виріб друкується трохи більше формату аркушів А4.
Виготовлення фірмових папок дозволяє отримати продукцію, що відповідає корпоративному іміджу підприємства.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ПАПОК У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».