fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Дизайн реклами і поліграфії

Друкована продукція — це один з найбільш ефективних способів впливу на потенційних споживачів, вона є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, незалежно від виду діяльності компанії.
До носіїв друкованої реклами відносять: плакат, каталог, листівку, буклет, брошуру, афішу, флаєр, візитні картки, листівки, папки, календарі та ін.
Наші фахівці готові не тільки проконсультувати Вас з усіх питань про дизайн поліграфії, а й виконати будь-які послуги з друку. Студія реклами та дизайну «BRANDME» знає, що дизайн поліграфії повинен відповідати високій якості виконання і конкурентоспроможним цінам ринку. Поліграфія і дизайн завжди разом. Без хорошого макету поліграфія марна. Якісна поліграфія – це високі продажі і авторитетність фірми.

Дизайн поліграфії – це обличчя компанії, і поряд з фірмовим стилем і розробкою логотипу вважається важливою ланкою, що становить успіх просування. Буклети та бланки, конверти і листівки, що розповідають про компанію – все це, так чи інакше, відіграє важливу роль, як у створенні іміджу компанії, так і в позиціонуванні бізнесу. Ось чому послугами дизайнерів поліграфічної продукції зараз користуються практично всі, адже грамотно розроблений дизайн поліграфії здатний вивести на новий рівень рекламні компанії.

Замовляйте дизайн у студії дизайну «BRANDME», і ми створимо для вас унікальний макет, який сприятиме хорошому враженню та сприйняттю інформації клієнтом. З нами ваша рекламна поліграфія приречена на успіх та прибуток.