fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Друк на світшотах Львів, найбільший вибір продукції, актуальні каталоги

принт на світшотах Львів. вишивка на світшотах. світшоти з друком логотипу

Світшот – це кофта вільного крою, що не має капюшону, кишень та застібки. На цю трендову річ можна нанести логотип компанії або інший принт і створити стильний та комфортний одяг для працівників.

На відміну від теплих зимових светрів, світшот має круглий виріз, а не високий комір та пошитий з легшої тканини. Тому брендований світшот – це одяг, що підходить для осінньо-весняного періоду, тоді коли светр буде актуальним взимку.

Чоловічий та жіночий світшот з принтом – зручний та універсальний одяг, що можна вдало поєднати з різними речами гардеробу. Завдяки таким властивостям, світшоти з логотипом з легкістю можуть стати улюбленим одягом для ваших колег. 

Друк та вишивка логотипів та принтів на світшотах виглядає презентабельно та позитивно впливає на впізнаваність бренду та імідж компанії. Нанести принт на світшот можна “на серці”, рукаві або зробити друк великого зображення на спині.

Ми пропонуємо якісний та стійкий друк на світшотах різних кольорів. Наші менеджери допоможуть вам обрати світшот та метод нанесення, щоб подарувати співробітникам стильний та комфортний корпоративний одяг.

ЗАМОВИТИ ДРУК ПРИНТІВ НА СВІТШОТАХ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ “БРЕНДМІ”