fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Екоручки та олівці з логотипом – ефективна реклама бренду. Промо ручки, виготовлені із вторинної сировини або брендовані олівці ненав’язливо нагадують про фірму і демонструють турботу компанії про природу. Тому це відмінний бізнес-сувенір для партнерів та клієнтів, який завжди буде під рукою. 

Еко ручки – це автоматичні кулькові ручки зі змінним стержнем, виготовлені із бамбуку, дерева, переробленого паперу або картону. Кліпси на екоручках можуть бути пластикові, із дерева чи металу. На корпус або кліпсу ручки можна нанести:

  • логотип або слоган компанії;
  • вебсайт, номер телефону, адресу тощо.

Картонні еко-ручки містять кольорові елементи, виготовлені із переробленого пластику. Бамбукова ручка – це ручка-стилус зі спеціальним силіконовим наконечником, яким можна торкатися та керувати сенсорними гаджетами. Корпус ручки із бамбуку приємний на дотик та має презентабельний вигляд.

Еко-ручки з нанесеним логотипом компанії – великий плюс для іміджу на ділових зустрічах, конференціях чи промо-акціях. В залежності від матеріалу корпусу, друк логотипу на еко ручках можна здійснити наступними методами:

  • гравіювання;
  • ультрафіолетовий друк;
  • тамподрук.

Брендовані екоручки з бамбуку чи переробленого паперу добре поєднується з еко блокнотами, виготовленими у фірмовій стилістиці компанії. Такий комплексний подарунок неодмінно сподобається вашим співробітникам, партнерам та клієнтам.

Наші менеджери допоможуть обрати модель екоручки чи олівця та метод нанесення, щоб якнайкраще підкреслити ваш логотип.

ЗАМОВИТИ ЕКО РУЧКИ З ЛОГОТИПОМ ТА БРЕНДОВАНІ ОЛІВЦІ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ “БРЕНДМІ”