fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

У сучасному світі, коли нервове напруження стало звичною справою, купити іграшки-антистрес – це відмінна ідея. Антистреси бувають різних форм, кольорів та розмірів – кожен зможе обрати саме той, що подобається найбільше.

Антистреси з логотипом – це популярний бізнес-сувенір серед багатьох компаній, так як це приємний і веселий подарунок для колег. Цей промо-сувенір обов’язково зніме втому, хвилювання і напругу, що накопичилися за робочий день.

Стресболи також часто можна зустріти у медичних закладах, де люди відчувають високий рівень стресу. Ці іграшки приємні на дотик і мають зручну форму, тому їх зручно тримати в руках.

Брендовані антистреси – це відмінний рекламний носій! Ви можете замовити антистреси з логотипом або з іншим нанесенням у рекламній агенції Brandme. Ми здійснюємо нанесення методом тамподруку зі спеціальними стійкими фарбами та пропонуємо вам антистреси різних форм та кольорів: мячики, кубики, зірки, сердечки та інші.

На вартість замовлення брендованих стресболів впливає тираж та макет. Телефонуйте або напишіть нам і наші менеджери підберуть для вас оптимальні параметри в межах доступного бюджету.

ЗАМОВИТИ ДРУК НА АНТИСТРЕСАХ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».