fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Каталог – це перелік товарів, які продає або виробляє певне підприємство (організація чи декілька підприємств), супроводжуваний їх зображенням і коротким описом, а також інформацією про умови покупки (технічний каталог має більш докладний опис).

Дизайн каталогу – це вивчення інформації, яка повинна там бути присутньою, підбору і обробки фотографій, також, розробляється загальний посторінковий план.

Студія реклами і дизайну “BRANDME” при розробці каталогу розробляє кілька ескізних варіантів, обкладинки та розвороту каталогу, для того щоб ви змогли вибрати найбільш підходящий дизайн вашого каталогу за шаблоном якого і буде верстатися весь каталог.

Ве́рстка — процес формування сторінок. Суть процесу — розміщення текстового та ілюстративного матеріалу на сторінках чи полосах, що відповідає певним технічним і естетичним вимогам та критеріям, за спеціальними правилами та вказівками замовника.
При використанні вже існуючого каталогу, на основі якого необхідно зверстати новий каталог, або ж це зарубіжний каталог і необхідно зробити такий ж, але на потрібній вам мові, необхідно надати вихідні файли даного макету каталогу, або макет каталогу в pdf.

По завершенню верстки каталогу і вашого затвердження, макет каталогу підготовляється для друку (згідно з наданими вами технічними вимогами), після чого макет каталогу передається вам для подальшої відправки у друк.