fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Футболки “поло” або теніски – це популярний одяг, що поєднує у собі елементи спортивної футболки та класичної сорочки. Іншими словами, поло – це футболка з коміром та ґудзиками. Ми пропонуємо друк логотипів та принтів на жіночих, чоловічих та дитячих футболках-поло.

Футболки поло з логотипом компанії – це зручний корпоративний одяг у діловому стилі, що вдало підкреслює статус фірми. Стримані білі поло або класичні чорні теніски з нанесенням принтів виглядають презентабельно і позитивно впливають на імідж компанії.

Ми пропонуємо наступні методи нанесення логотипу на поло:

  • вишивка;
  • шовкотрафарет;
  • термотрансферний друк;
  • цифровий друк.

Футболки “поло” з вишивкою логотипу виглядають по-особливому ефектно. Об’ємна вишивка з насиченими кольорами на фактурній тканині поло привертає увагу та має достойний вигляд.

Жіночі та чоловічі футболки поло можуть мати рівний крій, бути приталеними або більш вільними. Ми пропонуємо друк логотипу на теніски поло, пошиті з натуральної бавовни. 

Нанести логотип, напис чи інший принт на поло можна “на серці”, на рукаві або на спині. Наші менеджери проконсультують вас та допоможуть обрати модель футболки “поло”, колір теніски та метод нанесення залежно від кількості кольорів, складності зображення, розміру нанесення та тиражу.

ЗАМОВИТИ ФУТБОЛКИ ПОЛО З ДРУКОМ ЛОГОТИПУ У МІСТІ ЛЬВІВ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”