fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Сувеніри оптом, якісна рекламно сувенірна продукція від Brandme.

Рекламна компанія “BRANDME agency” є прямими постачальниками сувенірної продукції із країн Європи. Різноманітність форм, кольорів, видів сувенірних атрибутів допоможе Вам у виборі вдалого корпоративного подарунку з логотипом для вашого працівника, клієнта чи потенційного споживача.

У нас Ви зможете отримати :

 • Сувенірну продукцію європейської якості (поставка з таких країн як, Польща, Чехія, Німеччина та Франція);
 • Найкращу ринкову ціну замовляючи продукцію оптом;
 • Найрізноманітнішу сувенірну продукцію за вашими побажаннями та розміром гаманця.

Сувенірна продукція, рекламні сувеніри, бізнес і промо-сувеніри, ділові подарунки це: пакети, ручки, брелки, запальнички, блокноти, значки, письмові настільні прилади, щоденники, записні книжки, кухлі, попільнички, футболки, парасольки, VIP – набори із шкіри, дерева, металу, скла – на які наноситься загальна фірмова символіка або фірмова символіка з персоналізацією.

Промо-сувеніри – це продукція, яку, зазвичай, роздають у великих кількостях на різних заходах, виставках та акціях із просування продукції або послуг компанії. Недорогий, візуально приємний і функціональний промо-сувенір розширить область потенційних клієнтів і посприяє збільшенню звернень до компанії.

Бізнес-сувеніри дарують існуючим та потенційним замовникам, партнерам і співробітникам компанії до певних заходів і свят, зміцнюючи тим самим ділові контакти і підтримуючи імідж компанії.

Представницькі подарунки підносять найважливішим клієнтам і партнерам по бізнесу, підтверджуючи не тільки особливі ділові, а й особистісні відносини.

РУЧКИ
Ручки – класичний рекламно-сувенірний продукт. Жодна промо-акція не обходиться без ручок. Даний вид подарунку давно вже став правилом «хорошого тону».

БРЕЛКИ
Брелок – це річ, яка необхідна кожній людині, причому, не має значення, яким родом діяльності він займається. Брелки містять кільця, які дозволяють прикріпити до них в’язку ключів (і ще багато різних дрібниць).

ЗАПАЛЬНИЧКИ
Запальнички – один з найпопулярніших видів промо-сувенірів. Згодиться, і як допоміжний засіб, може містити відкривачку, або ж стане корисною річчю в поході.

НАБОРИ
Презентаційні набори давно зайняли свою нішу в розділі рекламно-сувенірної продукції. Різноманіття варіантів, не залишать байдужими навіть найвимогливіших клієнтів.

ГОДИННИКИ
Годинник вважається найбільш гідним та найпрестижнішим подарунком. Різноманіття моделей годинників дозволить задовільнити навіть найвибагливішого клієнта.

ЗНАЧКИ
Значки – найпоширеніший вид символіки. Спортивні змагання, вшанування ювілярів і заслужених працівників, різні тім-білдінгові заходи не обходяться без них. Значки можуть бути металевими або ж поліграфічними (закатними з ламінацією).

ЧАШКИ/ТЕРМОЧАШКИ/ПЛЯШКИ
Один з найпопулярніших видів сувенірної продукції – чашки з логотипом компанії. Керамічні кухлі, чашки, термогорнятка, пляшки для пиття із нанесенням логотипу виготовляються різними об’ємами та формами. Ви зможете обрати чашку згідно Вашого фірмового кольору та нанести зображення логотипу компанії, чим підкреслите свій престиж.

ЩОТИЖНЕВИКИ
Щотижневик з логотипом – один з найбільш ефективних рекламних носіїв, тому що передбачає користування протягом всього року. Отже, рекламна інформація ненав’язливо нагадуватиме про себе кожен день.

ПЛАНІНГИ
Одним з видів рекламно-сувенірної продукції є планінг. Сотні людей використовують планінги для запису планів і завдань, важливих зустрічей і подій. Датований планінг із даними компанії стане прекрасним подарунком до нового року.

ЗАПИСНІ КНИЖКИ
Нотатки, як вид рекламно-сувенірної продукції, ніколи не вийде з моди. Щорічно, виникає необхідність у придбанні нової книжки, а часом і не однієї, ось, саме з цього моменту, і зростає актуальність такого презенту із витисненим логотипом вашої фірми.

ЩОДЕННИКИ
Одним з традиційних видів рекламно-сувенірної продукції є щоденник. Тисячі людей використовують щоденник для запису планів і завдань, важливих зустрічей і подій. Види щоденників: індивідуальний щоденник із логотипом та контактними даними зшитий або на пружині, датований або ж не датований щоденник. Різниться видами обкладинки та скріпленням.

ПРОМО-ТЕКСТИЛЬ
Промо-футболки з логотипом , футболки-поло з логотипом, толстовки з логотипом, реглани та куртки з логотипом, кепки з надруком, шапки з логотипом – широко використовуються в рекламних цілях. Ви зможете нанести логотип компанії на будь-який вид промо-одягу в залежності від його сезонного використання. Яскрава бейсболка/кепка чи футболка з логотипом компанії завжди є помітним рекламним носієм, найбільш зручним для проведення масових корпоративних заходів, виставок та презентацій. Текстиль давно зайняв міцні позиції в області рекламно-сувенірної продукції, а куртки з фірмовою символікою стали невід’ємною частиною осінньо-весняного сезону.

ПАРАСОЛІ
Завдяки кліматичним особливостям нашої країни, парасолька з логотипом, як вид сувенірної продукції, ніколи не втратить своєї актуальності. Даний рекламний продукт є не тільки привабливим, але і дуже корисним та раціональним у використанні.

СУМКИ І РЮКЗАКИ
Складно переоцінити значення рекламно-сувенірної продукції у вигляді сумок, рюкзаків, портфелів, конференц-сумок, спортивних та сумок для промо-акцій. Рюкзак/портфель з логотипом фірми – стильний та дієвий спосіб представити свою фірму на ринку.

ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ
Особливе місце серед подарункової упаковки займають пакети з логотипом. Паперові пакети виготовляються із крафт-паперу (білого крафту або бурого крафту) та із крейдяного паперу різної щільності із використанням ламінації (глянцевої або матової). Подарункова упаковка – прекрасний спосіб довершити процес презентування подарунків для вашого клієнта.

ГАДЖЕТИ
Гаджет – це технічне пристосування для абсолютно різних цілей. Їх можна назвати, іноді, кращим другом людини. Будучи абсолютно різними і призначеними для різних цілей: смарт-годинники з логотипом, хаби з логотипом, повербанки з нанесенням логотипу, навушники з логотипом, моноподи (селфі-палки) з логотипом, флешки з логотипом – істотно полегшують життя людини, що живе в стилі хай-тек, і не дають їй нудьгувати.

АНТИСТРЕСИ
Антистрес з логотипом завжди приверне увагу аудиторії своєю оригінальністю, а його персоналізація підкреслить оригінальність вашої компанії. Подарунок-антистрес із нанесенням логотипу викличе щиру посмішку на обличчях ваших клієнтів та колег. Антистрес зручно стискається в долоні, знімаючи втому. Антистрес м’яч, антистрес-масажер, іграшки антистрес, антистрес у вигляді «кубика рубика» – посприяють прийняттю ваших рішень.

НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ
Студія реклами БРЕНДМІ пропонує придбати промо та бізнес подарунки на новий 2017 рік для партнерів і співробітників вашої компанії.
Широкий асортимент новорічних подарунків: перевірені часом хіти продажів і кращі новинки, ялинкові іграшки з логотипом, футляри для шампанського і цукерок з нанесенням логотипу, прикраси для інтер’єру і символіка наступаючого року з нанесенням корпоративних зображень.
Ми пропонуємо як вже готові новорічні сувеніри так і виготовлення та розробки макету за індивідуальним замовленням:

 • новорічні кульки з логотипом,
 • солодкі новорічні подарунки,
 • новорічна упаковка (для подарунків, цукерок, сувенірів, корпоративних подарунків),
 • новорічні вітальні листівки за індивідуальним дизайном,
 • календарі (квартальні, календар-гірка з перекидними листами, календар-гірка без перекидних листів, кишенькові календарики)
 • щоденники з логотипом,
 • індивідуальні щоденники на пружині,
 • ручки з логотипом,
 • чашки з логотипом,
 • запальнички з логотипом,
 • костери з логотипом,
 • брелки з логотипом,
 • магніти з логотипом,
 • значки з логотипом.

Також, у студії реклами БРЕНДМІ ви можете замовити індивідуальний Новорічний Подарунок згідно ваших вимог.