fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Корпоративні подарунки на Новий рік

Бізнес подарунки. Новорічна сувенірна продукція. Корпоративні подарунки на Новий рік. Розробка подарунків.

Яке ж святкування Нового року без подарунків? Діловий етикет підказує нам, що новорічний бізнес-подарунок – це хороша можливість підкреслити свою повагу до клієнтів компанії, співробітників та партнерів. Такі подарунки завжди викликають приємні емоції та залишають хороші спогади. Також новорічні подарунки клієнтам підпорядковуються рекламним цілям. Якщо правильно вибрати сувенір і забрендувати логотипом компанії, згадка про Вас буде завжди в полі зору. Подарунок повинен бути корисним. Тут в пригоді стає якісна сувенірна продукція з логотипом. Brandme agency пропонує великий асортимент бізнес-сувенірів:

Ділові щоденники. Щоденник буде під рукою протягом цілого року. Здійснюємо друк щоденників та розробку дизайну. Зробити його особливим допоможе індивідуальний блок чи кольорові сторінки. Виготовлення ділового щоденника з логотипом – одна з найпопулярніших послуг в новорічний період.

Корпоративний календар. Корпоративні календарі користуються успіхом, адже бувають найрізноманітніші за розміром, формою і є вдалими носіями реклами (настінні, перекидні, настільні, кишенькові). Розробимо дизайн та здійснимо друк корпоративних календарів будь-якої складності.

Реглани, кенгуру, футболки з нанесенням. Корпоративний одяг з нанесенням логотипа чи цікавого зображення може додати родзинку в проведення новорічних святкувань.

Термочашки, кружки з логотипом. Завжди вдалий подарунок. Брендована термочашка збереже тепло улюбленого напою, а з корпоративної кружки буде приємно випити ранкову каву. Замовити кружки з логотипом можна будь-якого розміру, кольору та форми.

Гаджети. Ніхто вже й не уявляє своє життя без смартфона. Тому так корисно завжди мати з собою Power Bank прикрашений логотипом компанії. Флешки, колонки, хаби – все це теж легко стане носієм бренду.

Наш менеджер залюбки допоможе вибрати вдалий варіант сувенірної продукції, що відповідатиме всім побажанням та бюджету компанії.