fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Нанесення зображень на текстильні вироби (одяг, уніформу, сумки, рюкзаки, бейсболки) залишається одним із найбільш затребуваних напрямків у рекламному бізнесі. Кілька років тому з’явилася нова технологія друку на текстилі, яка дає змогу наносити яскраві та стійкі до механічних впливів зображення на вироби, прямий друк на яких ускладнений або недоступний. Ця технологія називається DTF друком (Direct To Film).

Що таке DTF (Direct To Film) друк?

DTF друк – це високоефективний метод безконтурного термічного перенесення зображень на текстильні вироби, який забезпечує насиченість фарб і високу якість логотипа. Суть цього методу полягає в тому, що спочатку зображення друкується на трансферну ПЕТ-плівку за допомогою спеціального принтера та екологічного чорнила на водній основі.

Після цього отриманий відбиток посипається спеціальним порошковим клеєм і полімеризується при температурі 150°С. Виходить наклейка, яка фіксується до текстилю за допомогою термопреса. Зрештою можна отримати насичене зображення, стійке до стирання та впливу ультрафіолету.

Етапи нанесення зображення за допомогою методу DTF друку

DTF друк на тканині передбачає послідовне виконання таких етапів:

 1. Зображення або логотип переноситься на термотрансферну плівку в дзеркальному відображенні. Після цього плівка з малюнком автоматично потрапляє в шейкер-сушку.
 2. Опинившись у шейкер-сушці, зображення рівномірно покривається шаром порошкового клею.
 3. Плівка з перенесеним логотипом вкладається на виріб там, де потрібно нанести зображення.
 4. Потім термопрес притискає наклейку до тканини приблизно на 10-20 секунд при температурі 120-160°C залежно від специфіки тканини. Водночас на запечатаній ділянці плівки полімеризується клей.
 5. Виріб витягується з преса. Після його остигання плівка видаляється.

Під час DTF друку виріб не потребує попередньої обробки, а зображення не потрібно вирізати по контуру.

Переваги ДТФ друку

DTF нанесення логотипа має безліч переваг, зокрема:

 • Висока продуктивність методу. Друк за DTF технологією не обмежує обсягу тиражу. За допомогою такого нанесення можна забрендувати будь-яку кількість футболок чи інших виробів.
 • Широка сфера застосування. ДТФ друк повсюдно використовується для персоналізації корпоративної та рекламно-сувенірної продукції. Відмінно себе зарекомендував DTF друк на футболках, світшотах, уніформі, спецодязі, промоодязі. Крім того, цей метод дає змогу наносити барвисті зображення на сумки, рюкзаки, шопери, кепки, маски та чохли.
 • Невибагливість до основи. DTF друк допомагає виконувати нанесення повнокольорових зображень на різні види тканин. Зображення, нанесені за допомогою такого методу, однаково добре виглядатимуть на виробах з натуральних і синтетичних тканин, шкіри, флісу, фетру та навіть на полімерних покриттях.
 • Екологічність. Всі зображення в рамках DTF друку наносяться безпечними та гіпоалергенними фарбами. Вони не здатні спровокувати розвиток алергічної реакції та нашкодити здоров’ю людини.
 • Відмінна якість. За допомогою методу DTF можна друкувати об’ємні повнокольорові зображення зі складними переходами.
 • Довговічність. Зображення, нанесені за допомогою DTF друку, демонструють неймовірну стійкість до зносу. Вони не тріскаються, не вигоряють і не линяють після прання.

Загалом DTF друк допомагає наносити повнокольорові зображення та фотографії у високій роздільній здатності з переходами тонів і відтінків. Цей метод ідеально підходить для брендування виробів складних форм, наприклад, бейсболок і рюкзаків.

Яку продукцію можна забрендувати та замовити в рекламній агенції повного циклу brandme?

Якщо ви хочете скористатися послугою DTF друку, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Ми гарантуємо високу якість друку за мінімальних термінів виконання замовлення. Використання сучасних методів друку та власна матеріально-технічна база дають нам змогу успішно реалізовувати проекти будь-якої складності.

Наші спеціалісти готові виконати якісний DTF друк таких виробів:

 • Футболки (дитячі, спортивні, поло, з V-подібним вирізом, з довгим рукавом).
 • Корпоративний мерч із національною символікою.
 • Жилетки, куртки.
 • Кепки, шапки, шарфи.
 • Промоодяг, уніформа.
 • Маски.
 • Світшоти, сорочки.
 • Сумки (дорожні, спортивні), шопери, рюкзаки, бананки, сумки для ноутбуків.
 • Фліси, худі.
 • Сувенірна продукція.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому суворо дотримуємось обумовлених термінів виконання замовлень. Наша агенція допоможе вам посилити рекламний ефект від промоакцій, виділитися на тлі конкурентів та привернути увагу потенційних покупців. Доставка готових замовлень за доступною ціною здійснюється по Львову та інших містах України.