fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Тамподрук

Тамподрук логотипів на сувенірній продукції у brand.me agency

Що таке тамподрук? Це популярний метод якісного та чіткого брендування сувенірної продукції, в процесі якого фарба переноситься з друкарської форми (кліше) на виріб за допомогою спеціального силіконового тампона. 

Тамподрук характеризується точністю та стійкістю нанесення, а також яскравістю зображення. Найчастіше ми використовуємо тамподрук для брендування такої рекламної продукції, як ручки та олівці, повербанки та флешки, USB-перехідники, термочашки та бамбукові стакани.

Тампонний друк на рівних, гладких поверхнях дозволяє точно відтворити навіть найдрібніші елементи логотипу чи іншого зображення з товщиною лінії від 0,03 мм!

Еластичний тампон має властивість деформуватись при друці, що дає можливість здійснити нанесення логотипу на вироби з нерівною поверхнею (з малим радіусом викривлення). Це може бути така сувенірна продукція як термочашки, бамбукові еко-стакани, Bluetooth колонки, олівці та ручки, м’ячики-антистреси тощо.

Технологія тамподруку складається з кількох етапів, що включають підготовку до друку та процес нанесення зображення на продукцію:

 • Спочатку потрібно виготовити друкарську форму – на фотополімерному кліше витравлюється майбутнє зображення або його частина. Кількість кліше залежить від кількості кольорів нанесення (для одного кольору – одна форма).
 • У лоток, де закріплюється кліше, заливається фарба необхідного кольору.
 • Розпочинається процес тамподруку: силіконовий тампон спочатку прикладається до кліше із фарбою, а потім до зафіксованого виробу, залишаючи на його поверхні відбиток. Кожен наступний колір зображення наноситься окремо.

Оскільки ця технологія передбачає виготовлення кліше, її вигідно застосовувати при тиражах від 50 примірників.

Переваги тамподруку – це: 

 • Стійке нанесення – фарба глибоко проникає в поверхню виробу. 
 • Деталізована передача дрібних елементів логотипу – товщина лінії від 0,03 мм.
 • Можливість друку на округлих поверхнях.
 • Оперативність виконання замовлення.
 • Вигідна вартість виробу як при середніх, так і при великих тиражах.

До недоліків тамподруку можна віднести:

 • Неможливість нанесення повноколірних та градієнтних зображень. Для цього краще обрати УФ-друк.
 • Невелика площа нанесення, зумовлена розміром тампона (площа тамподруку максимум 5 см за один відбиток).
 • Неможливість друку по колу (для цих цілей ми використовуємо УФ-друк).
 • Неможливість друку на сильно викривлених і увігнутих поверхнях.

Недоліки тамподруку обумовлені особливостями технології і не впливають на якість друку. Якщо необхідно нанести складне растрове зображення або задрукувати площу, більшу, ніж дозволяє тамподрук (5 см), ми радимо обрати повноколірний ультрафіолетовий друк. 

Ціна тамподруку залежить від кількості кольорів нанесення та тиражу. Ви можете залишити запит на сайті або зателефонувати нам, щоб отримати вичерпну консультацію щодо методів нанесення, варіантів сувенірної продукції та вартості замовлення відповідно до вашого макету та бюджету.