fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Ультрафіолетовий друк

УФ-друк логотипів та повноколірних зображень на сувенірній продукції у Brandme Agency

УФ друк (Ультрафіолетовий друк) – технологія, яка широко застосовується у виготовленні брендованої сувенірної продукції з логотипом компанії. УФ-друк дозволяє створити об’ємне, повноколірне, чітке нанесення, яке виглядає дуже виграшно на будь-якому сувенірі.

Технологія УФ-друку схожа на принцип роботи струменевого принтера. Спеціальні чорнила, які наносяться на сувенірну продукцію, полімеризуються під впливом ультрафіолетового випромінювання і миттєво переходять в твердий стан. Після застигання чорнила не «змащуються», що прискорює виробництво і знижує відсоток браку.

Чорнило не вбирається в матеріал, а застигає на його поверхні, що забезпечує яскравий та насичений колір. А можливість друку білим кольором дозволяє отримувати однаково яскраві зображення як на кольорових і темних, так і на прозорих матеріалах.

Зображення стійкі до вигорання, вологостійкі, не бояться перепадів температур і механічних впливів.

Переваги ультрафіолетового друку:

  • максимальна площина друку – 300 х 420 мм (формат А3);
  • максимальна товщина матеріалу для друку – 150 мм, вага – 5 кг;
  • максимальна роздільна здатність зображення – 1440 х 1200 DPI;
  • точне перенесення повнокольорових зображень;
  • можливість покриття лаком для глянцевого ефекту;
  • друк об’ємних малюнків;
  • одночасний друк: праймер + білий + CMYK + лак;
  • плавні градієнти, покращена деталізація;
  • тираж від 1 шт. (можливість робити взірець).

Вагомою перевагою ультрафіолетового друку над іншими техніками є можливість нанесення повноколірного, градієнтного зображення на будь-які матеріали та вироби різної величини: від малих площ (ручки та флешки), до великих площин (до формату А3). УФ-друк дозволяє наносити логотип та інші зображення на дуже гладкі (скло, кераміка), циліндричні (пляшки, флакони, свічки тощо) та нерівні поверхні. Технологія затвердіння чорнила дозволяє друкувати на тонких і чутливих до нагрівання матеріалах.

Ультрафіолетовий друк дає необмежений вибір матеріалу для нанесення. Здійснити швидкий, повноколірний друк можливо на металі, дереві, МДФ, ЛДСП, на склі, оргсклі, дзеркалі, УФ-друк на пластику, ПВХ, ПЕТ, а також на таких матеріалах, як алюміній, акрил, камінь, кераміка, текстиль (полотно і синтетичні тканини), керамограніт, мармур, композиційний матеріал.

Технологія UV друку дозволяє створити унікальні сувеніри та промо-подарунки. Особливо популярним є друк логотипу на термочашках, пляшках для води, термосах, на ручках, брелоках, на значках, друк на блокнотах та щоденниках, друк на екокартоні та дизайнерському картоні, на візитках та пластикових картках.

За допомогою УФ-друку можна забрендувати цифрову техніку і аксесуари: повербанки, USB-флешки, мобільні телефони, ноутбуки, планшети, а також нанести логотип на чохли для мобільних телефонів. УФ друк на шкірі та на шкірзаміннику дозволяє друкувати повноколірне зображення на обкладинках для паспорту, гаманцях, портмоне тощо.

Замовити повноколірний, яскравий УФ-друк на сувенірній продукції у Львові можна у рекламній агенції Brandme. Ми надаємо послугу ультрафіолетового друку, використовуючи власне високотехнологічне обладнання.