fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Один з найбільш популярних видів сувенірної продукції є поліграфічні значки. Головною перевагою неодмінно є порівняно низька ціна та можливість нанесення повноколірного зображення.

Сьогодні значок з логотипом – обов’язковий атрибут зовнішнього вигляду представника будь-якої успішної компанії, організації, клубу. Такий відмітний атрибут співробітників компанії, зручно застосовувати на виставках, конференціях, семінарах та інших заходах. Значки з логотипом компанії спрощують отримання нових бізнес-знайомств, сприяють встановленню контактів з потенційними клієнтами.

Нагрудні значки на замовлення з вашим логотипом завжди будуть приємним подарунком для клієнта! Це ефективний спосіб реклами бренду компанії. Ви можете замовити значки з логотипом або фірмовою символікою малим або великим тиражем – наше виробництво значківдозволяє здійснювати будь-які замовлення.

Завдяки використанню різноманітних матеріалів і технологічних процесів можливо виробництво і отримання значків буквально на будь-який смак. Кольори, розміри і форми значків широко варіюються і підбираються відповідно до ваших побажань.

Металева основа, паперова (поліграфічна) вставка, всілякі покриття (прозора плівка, лаки, емалі, полімерні смоли) – всі ці матеріали дозволяють виготовити значок згідно з вимогами і очікуванням замовника. Крім того, для більш складних моделей значків можливе виготовлення травлених значківвиготовлення литих значків та ін.

Для кріплення значків як на елементах одягу, так і на фірмових аксесуарах, вибирається один з перевірених і зручних способів: можливо зробити кріплення значка у вигляді евробулавки або «метелика». Також зручно застосування кріплення значка у вигляді закрутки, а в деяких випадках – кліпси-магніту.

Залежно від мети (призначення) замовленої продукції і бюджету підбирається найбільш відповідний всім вимогам замовника вид значків, починаючи від зовнішнього оформлення і закінчуючи кріпленням.

Наша виробнича база з виготовлення значків знаходиться у Львові, але ми маємо можливість обслуговування клієнтів і виготовлення значків по всій Україні. Доставка замовлення в будь-яку точку України здійснюється різними шляхами за погодженням із замовником.

Поліграфічні значки можуть бути чотирьох стандартних діаметрів: 28, 36, 42 та 56мм.

Для прорахунку вартості потрібно вказати лише тираж та діаметр значка.

ЗАМОВИТИ ІНДИВІДУАЛЬНІ ЗНАЧКИ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».