fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Виготовлення значків

Виготовлення значків з логотипом Львів. Друк значків.

Значок на одязі – це не тільки стильний і модний аксесуар, який здатний привернути увагу оточуючих, а ще й затребуваний носій інформації. Ці маленькі плоскі пластини різних форм і відтінків здатні передати будь-яке рекламне послання. Будучи елементом корпоративного стилю, значки з логотипом компанії сприяють підвищенню впізнаваності бренду й самі по собі є відмінною рекламою.

Сфера застосування брендованих значків

Брендовані значки – це один із найбюджетніших рекламних носіїв. Вартість друку на значках доволі низька завдяки доступності матеріалів і простоті технічного процесу. Якщо до цього додати масовий вплив на споживачів, вартість одного виробу вийде мінімальною.

Значок може стати візитною карткою компанії та важливою складовою її іміджу. Завдяки цьому простому інструменту компанія отримує можливість розповісти про себе величезній кількості людей, не витрачаючи на це багато часу та коштів.

Такі корпоративні сувеніри використовують багато фірм, рекламних кампаній, торгових мереж, гіпермаркетів і торгових представництв. Вони можуть презентуватися на промоакціях, конференціях, корпоративах і ділових зустрічах потенційним клієнтам, партнерам та інвесторам.

В якості альтернативи корпоративним значкам можуть використовуватися металеві піни. Їх часто замовляють спортивні клуби, школи, асоціації, громадські організації та ін. Металеві значки-піни є ефективною зброєю в конкурентній боротьбі. Така незначна деталь, що прикрашає дрес-код співробітників, згуртовує колектив і вигідно виділяє його на тлі загальної маси.

Металеві піни часто замовляють для проведення різних промо-заходів, що збирають величезну кількість людей. Їх кріплять на піджак, на лацкан або рюкзак, але найпопулярнішими були й залишаються нагрудні значки.

Якщо ви хочете замовити значки зі своїм корпоративним дизайном, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Ми виконуємо друк логотипів на сучасному обладнанні, використовуємо високоякісні витратні матеріали та пропонуємо клієнтам вигідні умови співпраці.

Значки з логотипом компанії: функції

Логотипи на корпоративні написи, нанесені на значки, виділяють їх серед інших аксесуарів, підкреслюють статус компанії та вирішують безліч інших завдань. Друк логотипа чи слогана дає змогу:

 • Сформувати позитивний імідж компанії. Головна мета брендованих значків – закріпити в свідомості клієнтів правильні асоціації з компанією, розповісти про її корпоративні цінності та філософію.
 • Привернути увагу цільової аудиторії до бренду під час промоакцій та інших рекламних заходів.
 • Згуртувати колектив. Значки з друком логотипа та іншої фірмової айдентики здатні поєднати учасників презентації або співробітників компанії.
 • Розширити цільову аудиторію, підвищити впізнаваність бренду. Ненастирлива, але водночас зрозуміла та доречна реклама здатна принести бізнесу відчутну користь.

Використання таких сувенірних виробів із логотипом є особливо актуальним для співробітників, які працюють безпосередньо з клієнтами, зокрема продавців-консультантів, касирів, персоналу готелів, розважальних центрів, співробітників кур’єрських служб тощо.

Види значків з логотипом: які вибрати?

Якщо вас цікавить виготовлення значків із логотипом на замовлення, звертайтесь до рекламної агенції повного циклу brandme. Найновіше матеріально-технічне забезпечення, використання прогресивних технологій друку та матеріалів допомагають нам виготовляти сувеніри на будь-який смак. Кольори, розміри та форми виробів обираються відповідно до ваших побажань.

Ми виготовимо для вас:

 • Якісні значки з логотипом на металевій основі.
 • З паперовою (поліграфічною) вставкою.
 • Оригінальні значки з різними покриттями (прозора плівка, лаки, емалі, полімерні смоли).
 • Травлені значки.
 • Литі значки.

Для фіксації на одязі використовуються лише перевірені та зручні способи. Можна зробити кріплення значка у вигляді єврошпильки або «метелика». Також добре себе зарекомендували кріплення у вигляді закрутки. У деяких випадках доречними будуть кліпси-магніти.

Команда brandme підбирає формат, матеріал і спосіб брендування відповідно до призначення цієї продукції, а також доступного бюджету. У нас можна замовити поліграфічні значки з логотипом чотирьох стандартних діаметрів: 28, 36, 42 та 56 мм.

Методи друку логотипа на значках, що використовуються в рекламній агенції brandme

Для друку логотипа на вже готових формах значків команда brandme використовує такі технології:

 • Ультрафіолетовий друк. Популярний метод друку, який дає змогу нанести якісне повнокольорове (градієнтне або об’ємне) зображення на всю площину виробу. Незалежно від матеріалу: пластик або метал, корпоративне зображення вийде насиченим, яскравим, довговічним та екологічно безпечним.
 • Лазерне гравіювання. Універсальний спосіб брендування металевих значків, який дозволяє виконати технічно складний логотип з ювелірною точністю.
 • Тамподрук. Технологія глибокого друку логотипа, за якої фарба переноситься на поверхню за допомогою спеціального тампона. Тамподрук забезпечує високу якість малюнка та його стійкість до зовнішніх впливів.

Також ми пропонуємо виготовлення значків з нуля. Для цього ми використовуємо пластик, прозорий або кольоровий, на який наноситься друковане зображення. Основа таких сувенірних виробів переважно металева.

Для виготовлення значків ми використовуємо такі технології:

 • Лиття та штампування. Дозволяє створювати складні рельєфні значки будь-яких форм та розмірів.
 • Об’ємні лінзи. Макет такого значка друкується на оракалі, фіксується на металевій або акриловій основі та заливається прозорою лінзою зі смоли. Такі значки демократичні за ціною та привабливі на вигляд.
 • Травлення. Завдяки оптимальному співвідношенню ціни, термінів виготовлення та зовнішнього вигляду це одна з найпопулярніших технологій виготовлення значків.
 • Поліграфічне виготовлення. Паперовий прототип фіксується захисною плівкою на жестяній основі. Це найдешевший і найшвидший спосіб виготовлення значків.

Який спосіб підійде вам залежить від багатьох чинників: тиражу, форми значків і логотипа.

Чому варто замовити корпоративні значки з логотипом оптом у компанії brandme?

Якщо ви хочете, щоб про ваш бренд дізналося якомога більше людей, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Ми надаємо послуги з виготовлення значків на замовлення за доступною ціною.

Наші спеціалісти індивідуально підходять до виконання кожного замовлення, застосовуючи сучасні можливості друку. Для того щоб замовити послугу друку на значках оптом у компанії brandme, заповніть онлайн-заявку на сайті або зв’яжіться з нашим менеджером. Ми підберемо оптимальну технологію брендування з урахуванням специфіки корпоративного зображення та обсягу партії. Доставка готових брендованих сувенірів здійснюється по Львову та інших містах України.