fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Обід – щоденний приємний ритуал кожної працюючої людини, студента чи школяра. Якщо ми беремо їжу з собою, нам обов’язково знадобиться контейнер – ланчбокс. Наша компанія пропонує перетворити цей буденний предмет в оригінальний та стильний рекламний сувенір.

Ланч-бокси з логотипом – корисний та практичний бізнес-подарунок. Брендовані ланчбокси можна подарувати співробітникам компанії, або нанести яскравий повноколірний малюнок поруч із логотипом і подарувати такі унікальні ланчбокси працівникам, у яких є діти. Цей контейнер для їжі чудово поєднує приємне з корисним: зберігає обід і ненав’язливо нагадує про ваш бренд. 

Ланч бокс – це не просто звичайна пластикова коробка з кришкою. Кожен із запропонованих нами варіантів по-своєму функціональний та зручний. Наприклад, контейнер, виконаний з екологічного бамбукового волокна, має у комплекті бамбукові ніж та виделку, а також еластичну гумку, яка утримує всі елементи разом. 

Також ми пропонуємо модель з вбудованим у кришку тримачем смартфону та двома відділами всередині. Такий ланч бокс дозволяє поєднати обід із читанням або переглядом цікавого відео.

Цікавим також є пластиковий стакан із ложкою в комплектні, який має окремий відділ, де можна зберігати горіхи, сухофрукти тощо. Цей стаканчик відмінно підійде для швидких перекусів.

Ми виконуємо ультрафіолетовий друк логотипів на ланч боксах. Цей тип друку дозволяє нанести повноколірне, градієнтне, об’ємне зображення на всю площину кришки, створюючи по-справжньому унікальну, презентабельну річ. Менеджери Brandme agency допоможуть вам обрати тип та колір ланч боксів, які підійдуть для ваших потреб. 

ЗАМОВИТИ КОЛЬОРОВИЙ ДРУК ЛОГОТИПУ НА ЛАНЧ-БОКСАХ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ “БРЕНДМІ”