fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Флаєри та буклети

Друк флаєрів Львів. Дизайн буклетів.

Флаєри – це односторінкові листівки маленького формату, які служать лаконічним рекламним матеріалом. Зручний розмір і яскравий дизайн роблять рекламні флаєри найпопулярнішим поліграфічним продуктом для івент і промо-акцій.

Ми пропонуємо друк флаєрів дешево, використовуючи офсетний метод друку та друк флаєрів терміново завдяки можливостям цифрового друку . В даному випадку друк флаєрів проводитися шалено швидко і не дорого, тому якщо у вас немає часу, а рекламувати свій продукт або послугу потрібно вже завтра, то терміновий друк флаєрів – це те, що вам потрібно.

Такий вид реклами також зручний тим, що замовити флаєри можна по телефону, або написавши нам на скриньку. Виготовити флаєри дешево і у великій кількості за обмежений термін Ви зможете зателефонувавши до нас у студію. Також, якщо ви не зможете забрати своє замовлення флаєрів особисто, ми залюбки запропонуємо Вам послугу «Безкоштовна доставка флаєрів по Львову».

В більшості випадків, друк флаєрів здійснюється для розміру 210х100мм, друк повнколірний, одно- або двосторонній, на папері товщиною 150г, проте розміри та характеристики можуть змінюватись. Друк буклетів та друк брошур як і друк флаєрів може бути індивідуальних розмірів.

Наша компанія надає широкий спектр поліграфічних послуг і володіє величезним досвідом роботи в даній сфері, тому в наших силах виготовити поліграфічну продукцію будь-якої складності. Ми можемо надрукувати флаєри за Вашим дизайном або запропонувати послугу – дизайн флаєрів та буклетів дистанційно. Також, ми можемо запропонувати Вам флаєри з фальцюванням, флаєри з перфорацією і флаєри з висічкою, які будуть виглядати нестандартно і однозначно виконають свою основну функцію – привернуть увагу потенційного споживача.

Якщо Вам потрібно в найкоротші терміни підготуватися до виставки, форуму або семінару і надрукувати флаєри терміново, звертайтеся в студію реклами «БРЕНДМІ» і наші кваліфіковані співробітники допоможуть Вам втілити всі Ваші задуми. Втомилися шукати якісну поліграфію за запитом «друк флаєрів Львів»? Цікавить офсетний друк флаєрів, цифровий друк флаєрів і друк флаєрів дешево? Немає рішення краще, ніж замовити всі ці послуги в нашій студії.

Дизайн та друк флаєрів та брошур у Львові можна замовити у рекламній агенції «БРЕНДМІ».