fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

DTF UV друк

Друк логотипів та зображень технологією DTF UV (УФ ДТФ) друку у brand.me agency

Сувенірна продукція та корпоративний мерч є важливими компонентами маркетингової стратегії компанії. Для створення стильних сувенірів і корпоративних подарунків використовується така сучасна технологія, як друк на UV DTF.

Рекламна агенція brandme пропонує послуги зі створення якісної сувенірної продукції та корпоративного мерчу за допомогою технології UV DTF за доступною вартістю. Рекламна продукція, виготовлена з принтом, нанесеним за допомогою технології UV DTF, гарантовано приверне увагу цільової аудиторії, зміцнить вашу репутацію та підвищить впізнаваність бренду.

Що таке технологія друку UV DTF?

DTF UV друк – це технологія, що дає змогу друкувати будь-яке зображення на спеціальній плівці та якісно переносити малюнок на поверхню виробу. Цей метод є одним з найбільш ефективних та універсальних способів створення яскравих та оригінальних принтів на різних аксесуарах і сувенірах.

Процес друку за технологією UV DTF починається зі створення ексклюзивного дизайну на комп’ютері. Потім цей дизайн-проєкт переноситься на плівку за допомогою професійного принтера. На поверхню виробу наноситься плівка зі створеним зображенням, яке переноситься за допомогою спеціального преса.

Переваги технології друку DTF UV

Основна перевага друку UV DTF полягає в тому, що за допомогою цієї технології можна створювати чіткі, насичені, повнокольорові та довговічні зображення на різних матеріалах: кераміці, склі, пластику та ін. За допомогою DTF UV можна покращити деталізацію логотипа, а також зберегти його якість навіть після тривалого використання.

Принтери для друку DTF UV працюють подібно до струминних моделей, які наносять чорнила безпосередньо на поверхню виробу. Завдяки цьому забезпечуються висока деталізація та точність зображення, враховуючи зміну кольору та тонкі лінії. За такого підходу можна створювати унікальний дизайн сувенірів, задовольняючи запити клієнтів і досягаючи поставлених цілей брендування.

Застосування технології UV DTF для друку принтів в агенції brandme

Технологія DTF UV, що використовується нашою компанією, відрізняється високою якістю друку, широким вибором кольорів для нанесення логотипа та можливістю створювати складні дизайни. У нас можна замовити DTF UV друк зображень на:

 • ланч-боксах;
 • мультитулах;
 • посуді;
 • керамічних чашках;
 • будівельних касках;
 • скляних келихах;
 • пластикових пляшках;
 • гаджетах;
 • кришечках;
 • брелоках;
 • взутті;
 • металевих, керамічних, скляних сувенірах тощо.

Така технологія ідеально підходить для створення принтів, що потребують високої передачі яскравості кольору, зокрема фотографій, реалістичних зображень та оригінальних графічних елементів. Це чудове рішення для виготовлення персоналізованої та серійної корпоративної продукції.

Як замовити послуги UV DTF друку?

Наша команда гарантує відмінну якість рекламної продукції, створеної за допомогою DTF UV друку. Спеціалісти агенції brandme оперативно розробляють унікальний дизайн для клієнтів, щоб ви могли отримати будь-яку партію корпоративного мерчу у встановлений термін.

Для уточнення умов співпраці та замовлення наших послуг звертайтесь за вказаним номером телефону або залиште заявку на сайті. Доставка готових виробів із нанесеним логотипом здійснюється по всіх регіонах України.