fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Друк логотипу чи веселих принтів на дитячих футболках – послуга, що популярна серед дитячих таборів, шкіл та закладів позашкільної освіти. Брендовані футболки для дітей також можна зустріти на різних дитячих івентах та тематичних фестивалях.

Яскравий промо-одяг з логотипом згуртовує дітей та створює справжній командний дух. А дитячі футболки з логотипом значно підвищують імідж школи, табору чи дитячого клубу та дозволяють вигідно виділитись серед конкурентів.

Замовити друк на дитячих футболках – це чудова ідея для бізнес-сувеніру працівникам, у яких є діти. Співробітники неодмінно оцінять такий корисний подарунок, що позитивно вплине на рівень лояльності до компанії. 

Ми пропонуємо друк логотипів та малюнків на дитячому одязі, виготовленому зі 100% бавовни та здійснюємо нанесення принтів на футболки та інший одяг для дітей різного віку:

  • на боді для новонароджених;
  • на спортивні дитячі футболки; 
  • футболки “поло” для дітей; 
  • дитячі худі та світшоти. 

Ми можемо нанести логотип фірми та готовий макет малюнку на футболки, або розробити для вас цікавий принт, що сподобається як дітям, так і батькам. Для виготовлення брендованих футболок для дітей ми використовуємо тільки безпечні матеріали.

ЗАМОВИТИ ДРУК НА ДИТЯЧИХ ФУТБОЛКАХ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”