fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Стікер – це наклейка з веселим зображенням, написом або логотипом. Тоді як стікерпак – це набір тематично об’єднаних наклейок, компактно розміщених на одному листі. Популярний формат стікерпаку – А5, але можливі також інші варіанти.

Кожна компанія має свій неповторний характер та настрій, а оригінальний стікерпак – це чудова можливість його передати. Наклейки з унікальним дизайном підвищать впізнаваність та популярність вашого бренду і стануть оригінальним подарунком для колег та клієнтів.

Стікери з набору можна наклеїти на ноутбук, клавіатуру, чохол телефону, обкладинку робочого щоденника тощо. Веселі картинки на наклейках гарантовано підніматимуть настрій і викликатимуть лише позитивні емоції. Зображення на стікерах стійкі, не вигорають і не втрачають яскравості, тому будуть радувати ваших колег та клієнтів довгий час.

Команда Brandme agency пропонує розробку оригінального дизайну стікерів згідно ваших побажань. Наші дизайнери обожнюють створювати веселі стікери, тому ми пропонуємо розробку креативного дизайну наклейок “з нуля”.

Або ж ви можете надати власний дизайн зображень та написів, а ми гарантуємо якісну реалізацію та друк наклейок. Наші дизайнери оформлять набір зображень у оригінальний сет на одному листі. Такий індивідуальний стікерпак матиме презентабельний вигляд і буде відмінним подарунком, який сподобається кожному.

Кожен стікер у комплекті:

  • друкується з високою роздільною здатністю,
  • з плотерною порізкою по контуру,
  • покритий ламінуючим шаром (матова або глянцева ламінація),
  • стійкий до механічних пошкоджень та прямих сонячних променів.

Замовити дизайн та друк наклейок можна у рекламній агенції Brandme. Здивуйте співробітників та клієнтів, подарувавши їм веселий стікерпак, а оригінальність та якість ми гарантуємо!