fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Сувенірні брелоки з логотипом компанії – популярний бізнес-подарунок. Брендований брелок з цікавим дизайном, зроблений з якісних матеріалів, довгі роки буде рекламувати вашу компанію на ключах ваших партнерів, співробітників та потенційних клієнтів.

Ми пропонуємо вам виготовлення оригінальних брелоків під замовлення або вже готові рішення для нанесення вашого логотипу. Нанести логотип, напис або будь-яке інше зображення на готові брелки для ключів можна такими методами:

  • лазерне гравіювання;
  • ультрафіолетовий друк;
  • тамподрук.

Металеві брелки з гравіюванням або друком логотипу виглядають вишукано та дорого і мають персональну упаковку. Такий брендований брелок стане відмінним персональним подарунком. 

Популярними є практичний та зручний алюмінієвий брелок-відкривачка з кільцем під ключ, який чудово підійде під лазерне гравіювання.

УФ-друк на брелках дозволяє нанести повноколірний логотип або об’ємний малюнок і створити унікальний та яскравий сувенір.

Оригінальні брелоки на замовлення виготовляються методом хімічного травлення (заглиблення на металі, які заливаються кольоровою емаллю). Ми пропонуємо вам розробку дизайну та виготовлення індивідуальних брелків, які будуть мати презентабельний вигляд та підвищуватимуть імідж та впізнаваність вашої компанії.

В якості брелока також можна використати USB-флешку з карабіном на ланцюжку, який  кріпиться до ключів. Забрендувати таку флешку-брелок можна за допомогою гравіювання або УФ-друку.

Менеджери Brandme Agency залюбки проконсультують вас та допоможуть обрати найкращі рішення відповідно до ваших потреб, побажань та бюджету.

ЗАМОВИТИ БРЕЛОК З ГРАВІЮВАННЯМ АБО ДРУКОМ ЛОГОТИПУ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ “БРЕНДМІ”