fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Індивідуальні щоденники – це один з найкращих показників високого іміджу компанії. Діловий щоденник з логотипом – це чудовий подарунок, незамінна річ для ділової людини та ще один спосіб нагадати про себе на належному рівні. Щоденник з логотипом як і календарі з індивідуальним дизайном перебувають у використанні цілий рік, тому є чудовим рекламним капіталовкладенням.

Для досягнення результату ексклюзивності використовується індивідуальна обкладинка щоденника, нанесення логотипу та інші дизайнерські ходи.

Щоденник – це не тільки місце запису та збереження важливої інформації, але і відмінний рекламний носій. Приміром, індивідуальні щоденники з логотипом або слоганом компанії, витиснутими на обкладинці або ж, як варіант, зовсім індивідуальна обкладинка щоденника (виконана повноколірним друком), це все стає атрибутом кожної солідної кампанії.

Студія реклами «БРЕНДМІ» пропонує виготовлення щоденників з шкіряною обкладинкою, щоденники з індивідуальним тисненнямщоденники з індивідуальною обкладинкоющоденники з індивідуальним блоком. Для офісного варіанту все більшої популярності набувають великі щоденники А-4 формату, невеликі планінги або ж євро-щоденники. Найбільш поширеними є датовані, іноді і не датовані, щоденники А-5 формату.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ЩОДЕННИКІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».