fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Ділові щоденники з логотипом – це невід’ємний атрибут корпоративної культури кожної сучасної компанії. Їх можна дарувати колегам, клієнтам і партнерам з метою підвищення їхньої лояльності та впізнаваності бренду. Нарівні з іншими маркетинговими інструментами брендований щоденник може стати чудовим рекламним носієм. На його обкладинці можна надрукувати назву компанії, фірмовий слоган, фразу, контакти для зв’язку (номери телефонів, e-mail, посилання на соціальні мережі, QR-коди) та інші зображення.

Загалом це чудовий корпоративний подарунок, який неодмінно оцінить кожен, для кого він призначається. За бажанням можна зібрати подарунковий комплект, до складу якого можуть увійти й інші види сувенірної продукції: чашки, ручки, олівці, флешки тощо. Такий презент допоможе сформувати позитивне враження про ваш бренд.

Ділові щоденники з логотипом – універсальний корпоративний сувенір

Серед усього різноманіття корпоративних сувенірів брендовані ділові щоденники вирізняються своєю універсальністю, корисністю та затребуваністю. Вони представлені в різних варіантах виконання, розмірах і товщині.

Виготовлення щоденників з індивідуальним дизайном дає змогу охопити значну частину цільової аудиторії, розширити її та спонукати до дії – придбання продукції чи замовлення послуги. Солідний діловий щоденник з друком логотипа, слогана чи іншого фірмового принта наголошує на високому статусі компанії та її місці в конкурентному середовищі.

Брендування ділових щоденників допомагає вирішити чимало бізнес-завдань. Завдяки нанесенню на обкладинку корпоративної символіки можна:

  • Підвищити впізнаваність бренду без нав’язливого контакту з клієнтом. Ділові щоденники постійно перебувають у полі зору, не викликаючи негативних емоцій у цільової аудиторії.
  • Сформувати імідж успішної компанії. Діловий щоденник з лого – це іміджевий аксесуар, здатний підкреслити ваш успіх і статус. При належній якості виготовлення та друку він виглядатиме вишукано та презентабельно. Вручення такого подарунка свідчить про те, що компанія цінує організованість і демонструє серйозність своїх намірів.
  • Згуртувати колектив. Якщо кожен із співробітників офісу буде користуватися щоденником із логотипом, це сприятиме зміцненню корпоративного духу команди.
  • Підвищити лояльність колег, клієнтів і бізнес-партнерів. Ділові щоденники з друком логотипа можна дарувати під час конференцій, форумів, тренінгів, промоакцій, а також презентувати окремим людям на знак вдячності за взаємовигідну співпрацю.
  • Забезпечити тривалий рекламний ефект. Замовивши партію ділових щоденників із друком логотипа, ви ще довго отримуватимете результати свого вдалого рішення. Завдяки друку корпоративного зображення можна значно збільшити кількість зацікавлених клієнтів.

Якщо вас цікавить друк ділових щоденників, зверніться до рекламної агенції brandme. Ми гарантуємо відмінну якість і швидкість виконання робіт, індивідуальний підхід і повний комплекс поліграфічних послуг.

Дизайн і друк ділових щоденників із логотипом

Рекламна агенція brandme пропонує професійні послуги друку та виготовлення ділових щоденників із логотипом, які відрізняються за формою та зовнішнім виглядом. Ми можемо нанести корпоративну айдентику на вже готовий щоденник відповідного формату або розробити індивідуальний дизайн-проект з нуля. Ми можемо надрукувати будь-яке зображення на готових твердих палітурках. Наша команда виготовляє та виконує друк логотипів на датованих, частково датованих і недатованих щоденниках. Для офісного варіанту ідеально підійдуть великі щоденники формату А4, невеликі планери, євро-щоденники або записники.

У процесі виготовлення щоденників з логотипом рекламна агенція brandme використовує такі технології:

  • УФ-друк. Забезпечує яскравість і насиченість відтінків, дає змогу досягти чіткого та об’ємного зображення. Принт, нанесений за допомогою УФ-друку, має стійкість до механічних і хімічних впливів.
  • DTF-друк (Direct To Film). Це популярний метод друку логотипа на щоденниках, який забезпечує контрастність кольорів і високу якість картинки. Отримані зображення не тріскаються, не стираються й не вицвітають.

Для того щоб брендований щоденник максимально відповідав корпоративному стилю вашої компанії, команда brandme пропонує різні обкладинки та професійне тиснення з використанням кольорової фольги. Логотип, нанесений методом тиснення, не зітреться й не розтріскається з часом. Ви можете поекспериментувати з обкладинкою, форматом блокнота, видом тиснення та розташуванням логотипа.

Крім друку та виготовлення щоденників на замовлення, ми пропонуємо й інші послуги, зокрема брендування поліграфічної та сувенірної продукції, індивідуальний пошив корпоративного одягу, створення мерчу з національною символікою тощо.

Як замовити друк логотипа на ділових щоденниках оптом?

Компанія brandme пропонує друк щоденників різних розмірів, кольорів і форматів. Ми виконуємо всі роботи з брендування на сучасному обладнанні. У нас можна замовити розробку ексклюзивного дизайну, візуалізацію логотипа та створення макета.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на високу якість і швидкість друку та інших послуг. Ми виготовляємо щоденники зі шкіряною обкладинкою, тисненням та індивідуальним блоком.

Доставка готових виробів із логотипом виконується по Львову та інших містах України. Для отримання консультації зателефонуйте нам чи заповніть заявку для зворотного зв’язку.