fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Листівки

Друк листівок Львів. Дизайн відкриток.

Листівка – це один з видів поліграфічної продукції, яка завжди пов’язана з урочистою подією. Корпоративні листівки – окремий вид іміджевої поліграфії, який позитивно впливає на корпоративний дух. Вітальні листівки – один з незамінних атрибутів компанії у святкові дні. Привітати партнерів, клієнтів чи навіть конкурентів за допомогою листівки з індивідуальним дизайном – вищий рівень іміджу фірми. Замовити друк відкриток можна в студії реклами «БРЕНДМІ» і будьте певні, що Ваша фірма буде представлена на належному рівні.

Відкритки з індивідуальним дизайном стануть оригінальним і естетичним подарунком, на будь-яку подію. За допомогою сучасних технологій друку ви можете створити свою неповторну вітальну листівку!

Переваги використання індивідуальних листівок для Вашої компанії:

  • ненав’язливе нагадування та інформування своїх цільових споживачів;
  • спосіб привітати своїх колег і співробітників;
  • можливість персоніфікувати подію / святкування;
  • підвищення прихильності клієнтів до компанії;
  • широта охоплення цільової аудиторії.

Друк та дизайн відкриток – послуга, яка користується популярністю серед наших клієнтів. Адже вдалий дизайн листівки допоможе висловити подяку, повагу та привітати з урочистою подією.

Для виготовлення листівок в будь-якому стилі ми використовуємо щільний папір або дизайнерський картон високої якості. Ми дотримуємося розумної цінової політики, тому Ви зможете замовити дизайн відкритки дешево та якісно.

Не знаєте, де замовити листівки у Львові? Звернувшись в компанію «БРЕНДМІ», Ви отримаєте листівки з індивідуальним дизайном, цифровий друк відкриток терміново або шовкотрафаретний друк відкриток, який можна доповнити тисненням фольгою або конгревом. Це відмінний вибір для привітань, презентації компанії та супроводу найважливіших подій в житті і бізнесі.

Друк листівок від «БРЕНДМІ» – це вигідно не лише з точки зору конкурентних цін на ринку, а й тому, що друк листівок на замовлення ми надаємо з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань.

ДИЗАЙН ТА ДРУК ЛИСТІВОК У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».