fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Неймінг

Успішний брендинг розпочинається із вдалої назви!

Якщо логотип та інші елементи фірмового стилю сприймаються споживачем візуально, то у неймінгу складніша задача – потенційний клієнт повинен почути і чітко зрозуміти назву бренду з першого разу. Якщо ім’я бренду занадто складне у вимові і незрозуміле по змісту, компанія може втратити потенційного клієнта.

Неймінг від команди brand.me – це, в першу чергу, аналіз Вашої цільової аудиторії і розуміння меседжу, який Ви хочете донести до своїх споживачів через назву компанії чи нового продукту.

Чому неймінг важливий для Вашого бренду?

Неймінг – це те, що створює образ Вашого бренду, саме із назви починається знайомство клієнта із компанією. І ось чому назва надзвичайно важлива у побудові успішного проєкту.

Це перше, що бачать клієнти

Перше, з чим взаємодіє клієнт, – це ім’я, тому воно повинно передавати правильне повідомлення та дивувати публіку. Думайте про це як про перше рукостисканні; він багато говорить про людину і справляє сильне враження.
Назва резюмує все, що може запропонувати компанія.
Назва передає безліч емоційних закликів, роблячи компанію лідером в галузі. По суті, це дуже короткий виклад усього, чим займається компанія.

Це ваш унікальний погляд на індустрію

У будь-якій індустрії існує багато компаній, які швидко набирають обертів. Вони надають аналогічні послуги для клієнтів, як і Ваш бренд. Що змушує клієнтів вибирати певну компанію серед інших? Характер компанії, який виражається саме за допомогою назви. Простіше кажучи, це більше, ніж просто ім’я; це ідентичність цілого бренду.

Як послуга впливає на ваш бізнес:

Компанія без назви
можливість просування бренду 1 з 10
впізнаваність компанії 1 з 10
довіра клієнта 1 з 10
позитивні асоціації 1 з 10
вибір серед конкурентів 1 з 10
підвищення іміджу компанії 1 з 10
Невдала назва компанії
можливість просування бренду 4 з 10
впізнаваність компанії 5 з 10
довіра клієнта 6 з 10
позитивні асоціації 4 з 10
вибір серед конкурентів 5 з 10
підвищення іміджу компанії 3 з 10
Успішна назва компанії
можливість просування бренду 9 з 10
впізнаваність компанії 10 з 10
довіра клієнта 9 з 10
позитивні асоціації 9 з 10
вибір серед конкурентів 9 з 10
підвищення іміджу компанії 10 з 10

Як ми працюємо?

Процес розробки дизайну та реалізації Вашого проєкту включає 6 важливих кроків:

01Бриф

Ми надамо Вам бриф - перелік надважливих для розробки дизайну питань. Бриф дозволяє нам отримати максимально чітку та розгорнуту інформацію про Вашу компанію, продукт чи послугу, і, враховуючи усі Ваші побажання, запропонувати найкращі стилістичні рішення. Тільки після детального аналізу брифу дизайнер може приступити до роботи.

02Аналіз

Команда brand.me вивчає інформацію, надану Вами у брифі. Ми аналізуємо діяльність Вашої компанії, вивчаємо слабкі та сильні сторони конкурентів, працюємо над аналізом ринку. Дизайнери обговорюють концепт дизайну, варіанти колористики, візуального оформлення та стилю, пропонують ідеї та шляхи їх реалізації.

03Реалізація концепції

На цьому етапі дизайнери обирають найкращі ідеї і розпочинають візуально реалізовувати концепт за допомогою графічних редакторів. Наша студія розробить для Вас декілька різних концептуальних рішень, щоб Ви мали можливість обрати найкращий варіант для Вашого бізнесу.

04Презентація

Дизайнери оформляють фінальні версії розроблених концепцій у вигляді презентацій. Презентація дозволить Вам побачити, як виглядатиме те чи інше концептуальне рішення “на живо” і обрати найкраще.

05Доопрацювання

Після того, як Ви оберете одну концепцію серед запропонованих та внесете свої корективи, дизайнери розпочнуть процес доопрацювання. На цьому етапі ми доопрацьовуємо затверджену концепцію, щоб у результаті Ви отримали максимально ефективний та естетичний варіант дизайну, який на всі сто буде працювати на Вас!

06Підготовка файлів

Ми пройдемо із Вами кожен етап і реалізуємо для Вас крутий проєкт, адже успіх нашого клієнта - це і наш успіх! Також, на заключному етапі ми підготуємо і передамо Вам усі робочі матеріали, які Ви можете використати як для друку, так і у вебсередовищі. Вашим брендом будуть захоплюватись - ми це гарантуємо!

Як почати співпрацю?

Просто напишіть нам 🙂 Ми максимально швидко зв’яжемось із вами!
Нам важливо зрозуміти ваші потреби – розкажіть, будь-ласка, про себе:

    *
    *
    *