fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Еко-блокнот з логотипом – це оригінальний вид офісної поліграфії з обкладинкою із еко-картону, отриманого з переробленої сировини. На такій еко обкладинці дуже сучасно та ефектно виглядає друк логотипу або будь-якого іншого кольорового зображення. 

Брендований екоблокнот неодмінно сподобається вашим працівникам, партнерам та клієнтам, а також продемонструє дбайливе ставлення компанії до природи. Ми пропонуємо нанесення логотипу на еко блокнотах такими методами:

  • шовкодрук;
  • УФ-друк.

В якості подарунку, брендований еко-блокнот на пружині можна доповнити еко-ручкою з логотипом компанії.

Наша агенція пропонує виготовлення еко-блокнотів з логотипом на замовлення. Ми розробимо для вас унікальний дизайн обкладинки, а також дизайн сторінок блокноту всередині. 

Наприклад, на обкладинці можна зробити висічку різної складності. Висічка з кольоровою підкладкою під обкладинкою виглядає презентабельно і дозволяє створити унікальний дизайн еко-блокноту.

Блокнот всередині може мати наповнення в клітинку, лінійку, крапку, з логотипом компанії на сторінках та кольоровими вставками з індивідуальним дизайном.

Еко блокнот з логотипом компанії – це завжди актуальний та стильний подарунок для колег, партнерів та клієнтів. Наші менеджери допоможуть вам обрати формат та наповнення еко блокноту, а також запропонують розробку унікального дизайну обкладинки та оформлення сторінок.

ЗАМОВИТИ ДИЗАЙН ТА ДРУК ЕКО БЛОКНОТІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”