fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Еко-продукція з логотипом

Еко-продукція з логотипом Львів. Друк еко-продукції.

На сьогоднішній день ні одна рекламна акція не може обійтися без сувенірної продукції, яка, як правило, потім надається людям. У число сувенірів входять різного роду ручки, блокноти, календарі, футболки які виготовляються в фірмовому стилі і при цьому використовуються логотипи компанії. Рекламно-сувенірна продукція після закінчення акцій, залишається в її учасників, які потім використовують її або дарують своїм рідним, близьким, а також друзям. Таким чином, робиться реклама.

Останнім часом все більшої популярності набуває тема збереження навколишнього середовища, тому наша студія пропонує широкий вибір еко-продукції з вашим логотипом.

Студія реклами «БРЕНДМІ» пропонує друк на еко-сувенірах, еко-подарунки зі складу та під замовлення з можливістю оперативного нанесення логотипу на сувенірну продукцію.

В асортименті наступна еко-продукція: дерев’яні ручки з логотипом, друк на кулькових ручках з екологічного матеріалу, еко-блокноти з логотипом, друк кишенькових блокнотів з повторно переробленого паперу, еко-блокноти з біопластика і картону, друк на еко-сумках для покупок, олівці з натурального дерева, дерев’яні флешки під гравіювання, набори стікерів з логотипом в еco-обкладинці та багато іншого.

Пошиття еко-сумок (промо-сумок) на замовлення з логотипом виконується виключно з екологічно безпечних матеріалів. Такі вироби часто називають – еко-сумкисумки з тканини, промо-сумки для акцій, еко-сумки з нанесеннямсумки з принтами, тканинні сумки, фетрові сумки і т.д.

ЗАМОВИТИ ЕКО-ПРОДУКЦІЮ З ЛОГОТИПОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».