fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Еко-продукція з логотипом

Еко-продукція з логотипом Львів. Друк еко-продукції.

Для багатьох сучасних компаній поняття «еко бізнес» з кожним днем стає все більш актуальним. Використовувати в рекламі еко-сувеніри з логотипом модно та дуже популярно. Сьогодні це одна з головних умов стабільної та успішної діяльності будь-якої компанії, що дає змогу їй виділитися на фоні конкурентів.

Еко-товари з логотипом: просування бренду сучасними методами

Сувеніри з екологічних матеріалів не лише свідчать про бездоганний смак дарувальника, а й про його серйозне ставлення до природи. Це чудова можливість донести до своїх клієнтів і партнерів ідею про те, що ваш бізнес проводить відповідальну політику по відношенню до  навколишнього середовища та дбає про наше спільне майбутнє.

Еко сувеніри допомагають наочно продемонструвати внесок конкретної компанії в забезпечення екологічного добробуту. Корпоративні еко-подарунки з логотипом, відомим слоганом або фірмовим принтом – це можливість сформувати позитивний імідж в очах клієнтів.

Є чимало ситуацій, в яких компаніям слід вибрати сувеніри з перероблених матеріалів у якості бізнес-подарунка. Це особливо актуально, якщо ваш бізнес реалізує будь-які програми та ініціативи екологічного напрямку.

Якщо ви прагнете покращити статус своєї компанії, продемонструвати відповідальне ставлення до проблеми збереження навколишнього середовища та завоювати довіру цільової аудиторії, звертайтеся до рекламної агенції brandme. Ми пропонуємо послуги з нанесення логотипів на еко сувеніри. Наша команда візьме на себе весь комплекс робіт: від розробки макета до нанесення логотипа. Ми виготовляємо оригінальні сувеніри різного рівня складності на замовлення.

Виготовлення еко сувенірів з логотипом компанії

Сувенірна еко-продукція може бути не тільки привабливою зовні, а й корисною в роботі. Вона підходить для будь-яких свят, виставок, семінарів, акцій та інших тематичних заходів.

В асортименті рекламної агенції brandme представлена така еко продукція:

 • Дерев’яні ручки з логотипом.
 • Еко блокноти, виготовлені з повторно переробленого паперу.
 • Еко блокноти з біопластику та картону.
 • Олівці з натурального дерева.
 • Бамбукові ланчбокси.
 • Еко сумки для покупок.
 • Дерев’яні флешки.
 • Набір наклейок з логотипом в еко обкладинці.
 • Пакети з крафту.

Всі вироби, представлені на сайті рекламної агенції brandme, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Вони безпечні для людей і тварин, створені без шкоди для навколишнього середовища та будуть нешкідливими після їх використання. Еко сувеніри від brandme легко піддаються переробці та утилізації.

Переваги друку на еко-продукції в рекламній агенції brandme

Головною особливістю еко сувенірів є те, що всі ці предмети виготовлені з природних або ж вдруге перероблених матеріалів. Їхня популярність зумовлена такими перевагами:

 • Підвищена цінність. За довгі роки у свідомості багатьох людей зміцнилося розуміння того, що прагнення мінімізувати витрати завдає серйозної шкоди екології. І навпаки, екологічно чисті продукти завжди потребують серйозних витрат. Тому товари та сувеніри з приставкою «еко» цілком обґрунтовано сприймаються як щось, що має додаткову цінність.
 • Еко сувеніри – це модно та стильно. Їх можна презентувати як подарунки партнерам, клієнтам або використовувати для облаштування власного побуту.
 • Екологічна чистота. Еко-продукція повністю безпечна. Вона не має запаху та токсичних компонентів у своєму складі. Сувеніри із перероблених матеріалів не потребують спеціальної утилізації.
 • Інформативність. Сувенірна еко продукція – це практичний і функціональний аксесуар, який показує високий рівень розвитку компанії.
 • Таргетованість. Серед ваших бізнес-партнерів, постійних клієнтів і колег завжди знайдуться люди, для яких питання охорони навколишнього середовища має велике значення. Такі повсякденні дрібниці, як еко ручки, щоденники та бамбукові ланчбокси точно припадуть їм до смаку.

Хочете здивувати та порадувати своїх партнерів або співробітників? Замовте брендовані еко сувеніри.

Як замовити сувенірну еко-продукцію з логотипом оптом?

Рекламна агенція brandme пропонує послуги, пов’язані з виготовленням і брендуванням сувенірної продукції. Наші фахівці здійснюють друк на еко сувенірах швидко та якісно. Ми успішно співпрацюємо з багатьма великими українськими компаніями та малим бізнесом. Ви можете замовити в brandme розробку індивідуального дизайну, візуалізацію логотипа та створення макета.

Для того щоб наші клієнти змогли наочно оцінити результат брендування, ми готуємо декілька візуальних рішень на вибір. Тільки після того, як усі правки та побажання будуть враховані, зразки направляються в роботу. Вартість брендованої еко продукції залежить від обсягу партії та методу нанесення лого.

Якщо ви бажаєте замовити сувеніри з перероблених матеріалів, зверніться до наших менеджерів. У brandme ви можете купити корпоративні еко подарунки оптом з доставкою по Львову та інших містах України.