fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Друк каталогів найраціональніший спосіб презентувати весь асортимент продукції Вашої фірми та донести потрібну інформацію до потенційного клієнта, адже каталог – це імідж Вашої компанії і одночасно інструмент продажів. Основна мета каталогу, брошури або журналу справляти враження і створювати певні асоціації на емоційно-чуттєвому рівні сприйняття.

Друковані каталоги – найважливіший інструмент торгівлі, який має значний вплив на зростання продажів будь-якої продукції. Виготовлення каталогів в нашій студії відбувається із застосуванням різних технологій післядрукарської обробки. Ми використовуємо:

  • ламінацію;
  • тиснення;
  • УФ-лакування.

Якісний друк каталогу являє собою добре скомпоновану інформацію (частіше короткий опис і основні характеристики товару або послуги) з кольоровими зображеннями і дає найбільш повне уявлення про товари. По суті, рекламний каталог виконує функції додаткової торговельної точки, де покупці, не виходячи з дому, мають можливість ознайомитися з переліком товарів і їх основними характеристиками.

Друк каталогів, календарів, листівок, флаєрів стає необхідністю перед участю в профільній виставці або для встановлення ділового контакту з майбутніми потенційними партнерами.

Друк каталогів замовляють, щоб активувати реалізацію продукції, зацікавити покупців, підвищити зручність покупок, розповісти про товари, що пропонуються компанією.

Друковані каталоги можуть виготовлятись різної форми та тиражу, в залежності від Ваших потреб. Індивідуальна обкладинка каталогу, як і самі сторінки може бути виготовлена з паперу різної товщини, також Ви можете використати нанесення матової ламінації чи глянцевої або оздоблювати вибірковим лакуванням.

Як правило, друк каталогів виконується на крейдованому глянцевому або офсетному папері різної щільності. Залежно від кількості замовлених примірників, у нас Ви можете замовити різні види друку каталогів.

Повноколірний терміновий друк каталогів здійснюється цифровим методом за допомогою лазерних принтерів. Офсетний друк каталогівзаймає значно більше часу, не сильно поступається якістю цифровому методу друку, але позитивно відобразиться на Вашому гаманці.

Якщо Вам потрібен терміновий друк і виготовлення каталогів, то ми не тільки виконаємо роботу в максимально короткі терміни, але і при необхідності доставимо тираж в будь-яку точку України.

Більше того Ви можете замовити дизайн каталогу продукції в нашій студії. Наші досвідчені фахівці допоможуть Вам презентувати свій товар максимально яскраво і оригінально, враховуючи всі особливості Вашої сфери бізнесу.

ДИЗАЙН ТА ДРУК КАТАЛОГІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».