fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Грамоти і сертифікати

друк грамот на замовлення. дизайн грамот Львів. виготовлення сертифікатів. дизайн подарункових сертифікатів

Грамоти чи сертифікати – це вид поліграфії, який можна забрендувати та перетворити на презентабельну згадку про компанію.

Грамоти на замовлення виготовляються для нагородження співробітників компанії, учасників спортивних змагань, переможців конкурсів.

Сертифікати можна вручити учасникам навчальних курсів або курсів підвищення кваліфікації. Популярністю користуються подарункові сертифікати з логотипом, виконані у фірмовій стилістиці компанії, салону краси, фітнес-центру тощо. 

Грамоти та сертифікати з індивідуальним дизайном друкуються на щільному крейдованому папері або дизайнерському картоні різних кольорів та фактур. Також ми пропонуємо виготовлення пластикових подарункових сертифікатів.

Ми використовуємо наступні методи друку: цифровий, офсетний та шовкотрафаретний. Щоб дизайн грамоти чи сертифікату був унікальним та привертав увагу, ми пропонуємо додаткові послуги: 

  • ламінування;
  • покриття УФ-лаком; 
  • конгрев;
  • тиснення фольгою. 

Ми виконаємо друк грамот чи сертифікатів згідно вашого макету або розробимо для вас унікальний дизайн згідно ваших побажань. 

ЗАМОВИТИ ДРУК ГРАМОТ АБО ДРУК СЕРТИФІКАТІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”