fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Корпоративна символіка, нанесена на тарілку, чашку або склянку, пов’язує бренд із приємними емоціями та відпочинком. Враховуючи той факт, що їмо ми щонайменше тричі на день, а кавобрейки влаштовуємо набагато частіше, контакт із фірмовою айдентикою (назвою компанії, лого, корпоративним принтом тощо) буде регулярним. Отже, друк на посуді – це один із найкращих способів привернути увагу цільової аудиторії, підвищити її лояльність і популяризувати бренд.

Брендований посуд: переваги та можливості

Всупереч поширеній думці, посуд з логотипом компанії затребуваний не тільки в ресторанному та готельному бізнесі. Він повсюдно використовується в рамках рекламних кампаній для швидкого та результативного просування бренду. Завдяки широкому переліку переваг брендування посуду здатне принести величезну користь бізнесу. Основні серед них:

  • Широка цільова аудиторія реклами. Нанесення логотипа на посуд дає змогу привернути увагу постійних і потенційних клієнтів, бізнес-партнерів, інвесторів. Наносячи фірмовий принт на посуд, ви отримуєте потужний рекламний інструмент, орієнтований на сотні, а то й тисячі людей без прив’язки до їхнього віку, соціального статусу та життєвих пріоритетів.
  • Практична користь. На відміну від багатьох інших видів бізнес-сувенірів, корпоративний посуд є необхідним предметом повсякденного вжитку. Красива та зручна сувенірна продукція з ексклюзивним дизайном викликає у споживачів бажання користуватися нею щодня.
  • Універсальність. Нанесення логотипа, фірмового принта або іншої корпоративної символіки можливе на будь-яку поверхню (керамічну, скляну, алюмінієву, паперову). Це можуть бути тарілки, склянки, чашки, термокружки, келихи, чарки, заварники та ін.
  • Стійке закріплення асоціації з брендом у свідомості цільової аудиторії. Незважаючи на різноманіття інших видів рекламно-сувенірної продукції, посуд з лого залишається безпрограшним варіантом для проведення різних акцій. Брендований посуд сприйматиметься споживачами як невід’ємний атрибут таких щоденних приємних ритуалів, як чаювання в родинному колі, кавобрейки на роботі, прийом смачної їжі.

Якщо ви хочете замовити посуд з логотипом, звертайтесь до рекламної агенції повного циклу brandme. Наявність передового друкарського обладнання та застосування сучасних технологій допомагають нам наносити якісні та довговічні корпоративні зображення.

Послугою друку на керамічному посуді можуть скористатися офіси, банки, IT-компанії, заклади громадського харчування (кафе, ресторани, закусочні, бургерні, гастробари та ін.), салони краси, готелі, ритейлери. Якщо ви плануєте організовувати конференцію, фестиваль або семінар, команда brandme може забрендувати для вас паперовий посуд. Паперові тарілки та стаканчики незамінні на фудтраках.

Методи друку на посуді, що використовуються в рекламній агенції brandme

Для нанесення логотипів і написів на посуд ми використовуємо такі технології:

  • Сублімація. Передбачає нанесення зображення під дією високої температури та дає змогу отримати довговічний і зносостійкий принт з відмінною кольоропередачею.
  • Деколь. Зображення наноситься на посуд за допомогою його фарбування та наступного випалювання в печі. Логотипи, нанесені за допомогою цього методу, відрізняються яскравістю, насиченістю та точністю.
  • Тамподрук. Для перенесення зображення на посуд використовується спеціальний еластичний тампон-кліше, який спочатку поринає у фарбу, а потім притискається до верхнього шару посуду. Тамподрук допомагає отримати стійке зображення з точною передачею кольору, чіткими лініями та дрібними деталями дизайну.
  • УФ-друк. У процесі перенесення зображення чорнило застигає під дією ультрафіолету й відмінно лягає на поверхню посуду, повторюючи контури текстових і графічних об’єктів. Отриманий логотип протягом тривалого часу зберігатиме свій привабливий зовнішній вигляд.
  • УФ друк по колу. За допомогою такої технології можна нанести повнокольоровий принт на посуд без ручок, покриваючи всю поверхню. Кругове нанесення поєднує бюджетну вартість із високою стійкістю до стирання.
  • UV DTF. Це інноваційна технологія друку, в рамках якої зображення друкується на спеціальній плівці, яка потім передається на підкладку за допомогою тепла та тиску. Завдяки UV DTF друку створюються яскраві та докладні відбитки, стійкі до зовнішніх впливів.

Вартість нанесення залежить від вибраної технології друку, тиражу, матеріалу та складності логотипа.

Чому клієнти вибирають brandme для виготовлення корпоративного посуду?

Якщо ви шукаєте ненав’язливий спосіб нагадати про себе та свій бренд, покращити імідж своєї компанії та підвищити лояльність цільової аудиторії, скористайтеся послугою брендування посуду в рекламному агентстві brandme.

Наявність корпоративних стандартів кольору та шрифтів суттєво спростить процес нанесення логотипа. Якщо у вас немає брендбука, ми розробимо індивідуальний дизайн відповідно до ваших вимог.

Щоб замовити друк на посуді у Львові в рекламній агенції brandme, заповніть форму для зворотного зв’язку на нашому сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону.