fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Світловідбиваючі браслети з логотипом

Друк на світловідбиваючих браслетах

Сьогодні світловідбиваючі слеп браслети – це не лише популярний і стильний аксесуар, а й чудовий рекламний майданчик для популяризації бренду та просування конкретних товарів і послуг. Незважаючи на свою простоту, світловідбиваючі браслети з логотипом мають значний маркетинговий потенціал і нерідко використовуються під час промоакцій і масштабних рекламних кампаній.

Світловідбиваючі браслети з логотипом: особливості та сфера застосування

В умовах динамічної конкурентної боротьби брендовані світловідбиваючі браслети зарекомендували себе як простий і вигідний спосіб ідентифікації представників конкретних груп. Вони незамінні під час проведення різноманітних масштабних заходів.

Слеп браслети з логотипом або корпоративним написом можна побачити на:

 • Промоутерах, які займаються активним просуванням товарів і послуг.
 • Учасниках конференцій, форумів, тренінгів та інших бізнес-івентів.
 • Учасниках змагань і спортивних заходів.
 • Співробітниках офісів, торгових залів супермаркетів та обслуговуючому персоналі.
 • Відвідувачах культурних заходів: концертів і фестивалів.

Не слід забувати про те, що світловідбиваючі браслети з логотипом або фірмовим написом – це не лише модна та практична деталь образу, а й аксесуар, що забезпечує безпеку пересування в темну пору доби. Людину зі світловідбиваючим браслетом на руці буде видно здалеку, навіть при нульовому освітленні.

На даний час широко використовуються такі види слеп браслетів:

 • Силіконові. Ефективний інструмент привернення уваги, орієнтований переважно на молодіжну аудиторію. Силіконові слеп браслети ідеально підходять, як для повсякденного носіння, так і для занять спортом. Вони бувають різних кольорів, видів та дизайнів. Це дозволяє легко вибрати оптимальний варіант для нанесення фірмової символіки. Силіконові слеп браслети не викликають алергічної реакції навіть за умови тривалого носіння.
 • ПВХ слеп браслети. Такі браслети добре зберігають форму і не розтягуються. За умови продуманого дизайну та якісного нанесення логотипа велика ймовірність того, що користувач буде носити його щодня, не знімаючи, продовжуючи мимоволі просувати ваш бренд.
 • Тканинний спорт сліп браслет. Сучасний та молодіжний аксесуар, який актуальний серед різних соціальних груп. Такі браслети стійкі до різних температур, а головне вони не викликають алергії.

Якщо ви бажаєте скористатися послугою друку на світловідбиваючих браслетах, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Ми гарантуємо відмінну якість друку корпоративного зображення, високу деталізацію малюнка, стійкість до пошкоджень і втрати кольору.

Переваги світловідбиваючих браслетів з лого від рекламної агенції brandme

Слеп браслети з лого або іншою корпоративною символікою можна носити всім, незалежно від їхньої статі та віку. Особливу популярність світловідбиваючі браслети з корпоративним зображенням чи написом мають серед молоді, яка звикла звертати на себе увагу оточуючих яскравими деталями в образі.

Світловідбиваючі браслети з нанесенням логотипа надають безмежні можливості для просування бізнесу. Плюси цього аксесуара:

 • Універсальність. Брендовані слеп браслети без проблем адаптуються до будь-якого цільового призначення. Різноманітність стильових рішень дає змогу швидко визначитися з оптимальним варіантом.
 • Величезний рекламний потенціал. Світловідбиваючі браслети з логотипом чи корпоративним написом – це чудова можливість вигідно представити свою продукцію.
 • Відмінні експлуатаційні характеристики. Світловідбиваючі браслети відрізняються міцністю та довговічністю. Протягом тривалого часу вони не втрачають первісної привабливості, не вигоряють під дією ультрафіолету, не витираються й не розтріскуються навіть при щоденному носінні.

Дозволити собі замовлення оптової партії слеп браслетів з нанесенням логотипа можуть не лише великі компанії, а й дрібні організації-початківці, а також індивідуальні підприємці, які тільки планують зайняти свою нішу на ринку. Це недорогий, але водночас ефективний спосіб привернути увагу до продукції (послуги) чи бренду загалом.

Технології нанесення корпоративних написів і зображень на світловідбиваючі браслети, що використовуються в рекламній агенції brandme

Для нанесення корпоративних зображень і слоганів на поверхню світловідбиваючого браслета команда brandme використовує різні технології друку, зокрема:

 • Шовкографія. Найбільш простий і зручний спосіб нанесення принта. Отриманий результат характеризується високою чіткістю, насиченістю та об’ємністю. Зображення, нанесені за допомогою цього методу друку, стійкі до деформацій і стирання.
 • Тиснення всередину чи назовні. Дозволяє створити рельєфний малюнок на силіконі. Щоб отримати на браслеті опукле або увігнуте зображення, знадобиться дві деталі: штамп та контрштамп. Штампи вдавлюються один в один залишаючи малюнок на виробі. За допомогою тиснення можна отримати продукцію з ексклюзивним дизайном.
 • Сублімація. Універсальний метод брендування слеп браслетів, який дозволяє перенести на нього повнокольорове зображення найвищої якості з необмеженою кількістю кольорів. Зображення, нанесені методом сублімації, стійкі до стирання, хімічної дії та ультрафіолету.

Нанесення логотипа чи слогана на браслети можна використовувати не тільки з рекламною метою, а й для персоналізації відвідувачів.

Щоб замовити послугу друку корпоративної символіки на світловідбиваючих аксесуарах оптом за доступною ціною, заповніть онлайн-заявку чи зв’яжіться з нашим менеджером. Доставка готових виробів здійснюється по Львову та інших містах України.