fbpx

Ми працюємо на благо економіки країни!

Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Незважаючи на те, що ми живемо в еру електронного листування, ділова поштова переписка не втратила і досі своєї актуальності. Проте вона дещо видозмінилась – на зміну звичайним та банальним конвертам, прийшли конверти з індивідуальним дизайном. Все більше компаній використовують яскравий та креативний дизайн поштових конвертів, що допомагає їм ще раз ненав’язливо підтримати імідж компанії.

Конверт з логотипом є одним з головних атрибутів фірмового стилю, як візитні картки або фірмові бланки. Ваша компанія відправляючи листи, заощадить час на їх заповнення, так як поштові конверти вже мають зворотну адресу.

У нас ви можете замовити друк на конвертах наступних розмірів:

  • E65 євро-конверти (220х110 мм) – формат А4, згорнутий втричі (для флаєрів чи запрошень).
  • С6 (162х114 мм) – аркуш формату А4, складений вчетверо.
  • С65 (229х114 мм) – аркуш формату А4, складений втричі (для ділових листів, фірмових бланків, актів, рахунків-фактур).
  • С5 (229х162 мм) – формат А4 навпіл (для листівок, запрошень).
  • С4 (324х229 мм) – аркуш формату А4 в повну величину (для будь-яких офіційних листів).

Конверти з друком ми виробляємо шляхом офсетного чи цифрового друку по готовому конверті. Це зручний і швидкий спосіб виготовлення конвертів з логотипом в стислі терміни – від 2 до 5 робочих днів, а також є можливість надрукувати конверти малими тиражами (від 50шт.). Звернувшись у студію реклами «БРЕНДМІ» ви зможете надрукувати конверти терміново та надрукувати конверти дешево. Ми пропонуємо найдешевший друк конвертів, при цьому не погіршуючи їх якість.

Фірмовий конверт з логотипом Вашої фірми краще ідентифікується, ніж звичайний конверт і надають Вашій організації додатковий статус.

ДИЗАЙН ТА ДРУК КОНВЕРТІВ У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».