fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Візитки

Друк візиток Львів. Дизайн візиток.

Візитки – найважливіша частина корпоративного та особистого іміджу, один з основних видів розділу “друк поліграфічної продукції”. Візитка – це заочний представник Вашої компанії, тому Вам слід подбати про їх виготовлення завчасно.

Якщо у вас є бажання замовити друк візиток офсетним, цифровим або шовкотрафаретним методом, то ми спробуємо Вам в цьому допомогти. Друк візиток терміново Ви можете реалізувати у нашій студії та замовити візитки в будь-якій кількості використавши цифровий друк, або ж надрукувати візитки 1000шт. обравши офсетний друк. Також в нашій студії Ви можете замовити індивідуальні візитки, використати дизайнерський папір, вибіркове лакування, тиснення, висічку, шовкотрафаретний метод друку.

Для того, аби Вам було простіше визначитися у виборі пропонуємо переглянути види візиток:

Особисті візитки – в них вказується ПІБ, мобільний або міський номер телефону, особистий сайт, а з недавнього часу адреси сторінок в соціальних мережах і контакти в програмах для онлайн спілкування.

Ділові візитні картки мають більш строгий стиль виконання, на них обов’язкова присутність всіх атрибутів ділової людини – номерів телефонів, електронної адреси, сайту, назви фірми та ін..Така візитка зазвичай розробляється заздалегідь разом з корпоративним стилем і повністю відповідає брендбуку, де вони дуже докладно описані всі вимоги до неї.

Ми пропонуємо виготовлення візиток стандартного розміру – 90х50мм та друк візиток індивідуального розміру.

Наша студія в найкоротші терміни зможе виготовити для Вас будь-який з перерахованих вище видів візиток і в будь-якій кількості! Якщо Вам необхідно терміново виготовити візитки в Львові, це не проблема!

ДИЗАЙН ТА ДРУК ВІЗИТОК У ЛЬВОВІ МОЖНА ЗАМОВИТИ У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».