fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Металеві піни з логотипом – це доступний та оригінальний елемент корпоративної атрибутики, який використовується сучасними компаніями як інструмент просування бренду. Ця корисна річ допомагає освіжити образ і привернути увагу цільової аудиторії. Pin значки носять на одязі (лацканах піджака), на рюкзаках і сумках. Вони демонструють приналежність людини до конкретної компанії чи організації, сприяють популяризації бренду та дають змогу виділитися серед загальної маси людей.

Металеві піни – вибір сучасних компаній

Брендовані піни – універсальний бізнес-аксесуар, який у багатьох успішних компаніях є частиною корпоративного мерчу. Це помітна деталь образу, яка не виглядає нав’язливо, як напис на футболці, але водночас вона миттєво привертає до себе погляди оточуючих. Пін значок має просту, але практичну застібку, що дає змогу зафіксувати його на одязі за лічені секунди. Крім того, це ще й потужний рекламний інструмент, який має безліч переваг. Завдяки йому можна:

  • Ідентифікувати працівника. Металеві значки – це простий, але водночас дуже ефективний спосіб розповісти оточенню про статус і вид діяльності співробітників вашої компанії. Нанесена на них корпоративна атрибутика (логотип, напис, слоган) допоможе виділитись у натовпі.
  • Підвищити впізнаваність бренду. За допомогою металевих пінів можна збільшити кількість візуальних контактів потенційних клієнтів із вашою фірмовою символікою. Чим більше людей про вас дізнається, тим вища ймовірність того, що надалі вони виберуть саме вас.
  • Створити позитивний імідж компанії. Завдяки цікавому дизайну та правильному меседжу брендовані металеві піни не тільки здатні стати частиною успішної рекламної кампанії. Вони незамінні для тих, хто прагнуть справити позитивне враження на клієнтів і бізнес-партнерів.
  • Укріпити корпоративний дух. За допомогою металевих пінів можна перетворити штат співробітників на згуртований колектив та єдину команду, налаштовану на досягнення спільних цілей. У такому випадку піни можуть використовуватися як ідентифікатор та символ досягнення успіху. Їх можна презентувати найбільш продуктивним співробітникам за вагомі досягнення та відмінну роботу.

Завдяки доступній вартості замовити піни зі своїм дизайном може кожна компанія. Можливість виготовлення пінів будь-якої форми, кольору та дизайну дає змогу створити ідеальний промо-сувенір.

Якщо вас цікавлять металеві піни на замовлення, звертайтесь до рекламної агенції brandme. Ми реалізували безліч успішних проектів, пов’язаних із розробкою та виготовленням корпоративних значків для промоакцій, різноманітних громадських ініціатив і корпоративних заходів. Налагоджений до дрібниць технологічний процес допомагає нам виготовляти сувенірні значки різного розміру та дизайну, забезпечуючи відмінну міцність і надійність  експлуатації виробів.

Виготовлення пінів на замовлення

Наявність власної матеріально-технічної бази дає змогу команді рекламній агенції brandme виготовляти якісні піни в найкоротші терміни.

У нас можна замовити:

  • Піни з логотипом на металевій основі (залежно від побажань замовника, поверхня таких виробів може мати блискучий, матовий чи старовинний вигляд).
  • Литі значки. Процес лиття передбачає створення шаблону, згідно з яким виготовлятимуться всі інші вироби. Якщо ви хочете отримати об’ємні металеві піни, схожі на рельєфні брошки, однозначно вам варто обрати саме цей варіант.
  • Оригінальні піни з різними покриттями (прозора плівка, лаки, емалі, полімерні смоли). Всі ці покриття використовуються для того, щоб надати виробу потрібного кольору. Для покриття можуть використовуватися холодні та гарячі емалі. Вони відрізняються один від одного консистенцією, способом нанесення, а також температурою, за якої вони висихають.
  • Травлені піни. За допомогою хімічного травлення виходять креативні значки із зображеннями максимальної деталізації. Дефекти та недоліки при нанесенні малюнків і написів виключені.

У процесі виготовлення металевих пінів на замовлення ми використовуємо якісну та надійну фурнітуру, що забезпечує їхній тривалий термін служби та безпеку використання. Для фіксації піна на одязі застосовуються єврошпилька, «метелик», а також кріплення у вигляді закрутки.

Чому варто замовити виготовлення пінів у компанії brandme?

Якщо ви хочете скористатися послугою виготовлення металевих пінів на замовлення, звертайтесь до рекламної агенції повного циклу brandme. Для друку логотипів і корпоративних написів на вже готових формах значків ми використовуємо сучасні технології (УФ-друк, лазерне гравіювання, тамподрук) та якісні витратні матеріали. Завдяки цьому наші піни є довговічними, не вигоряють, не каламутніють і не жовтіють. Їх можна носити щодня, дотримуючись офісного дрес-коду, а також на промо-заходах для того, щоб привернути увагу потенційних клієнтів.

Виготовлення металевих пінів на замовлення оптом за доступною ціною в компанії brandme може знадобитися великим корпораціям, мережам магазинів, торговельним представництвам, банкам, приватним навчальним закладам, спортивним клубам, розважальним центрам. Ми приймаємо замовлення на виготовлення металевих значків будь-яких форм і дизайнів. Доставка готових виробів здійснюється Львовом та іншими містами України.