fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Студія реклами «БРЕНДМІ» пропонує рекламний друк на повітряних кулях будь-якого зображення. Нанесення зображення виконується на професійному обладнанні, що дозволяє отримати друк найвищої якості.

Нанесення логотипу на повітряні кульки виконується на імпортному обладнанні, що дозволяє виконувати величезні обсяги замовлень за максимально короткий термін. Для друку використовуються бельгійські або малайзійські повітряні кулі.

Рекламний друк на повітряних кулях – один з найефективніших видів реклами і відмінний спосіб створення позитивного іміджу вашої компанії. Яскраві надувні кульки завжди привертають увагу не лише дітей, а й дорослої частини населення. Тому таке розміщення логотипу Вашої компанії не залишиться поза увагою потенційних споживачів. Надувні кульки з логотипом стануть окрасою Вашого магазину чи салону, зроблять відкриття Вашого бізнесу ще більш помпезним. Така рекламна продукція з логотипом стане незамінним атрибутом проведення промо-акції чи відкриття сезону знижок та бонусів.

Багато відомих компаній, торгові марки і бренди, в незалежності від сфери бізнесу, в своїй повсякденній діяльності використовують друк на кулях з метою реклами.

Друк на кульках означає нанесення логотипу компанії, а також рекламного слогана на повітряну кульку.

При прийнятті рішення про розміщення реклами за допомогою друку на повітряних кулях необхідно звернути увагу не тільки на вартість даної послуги, а й на вагу самих куль, на яких буде проводитися друк реклами. Ми пропонуємо друк на високоякісних повітряних кулях італійського виробника «Gemar». Вони відрізняються різноманіттям форм, типів і широкою гамою кольорів. Наша компанія володіє всією необхідною виробничою базою для стабільного і якісного виконання замовлень наших клієнтів в максимально стислі терміни. Ми працюємо тільки на сучасному промисловому обладнанні, яке дає нам можливість пропонувати нашим клієнтам тільки якісний продукт за гнучкими і доступними цінами. Для оптових замовлень для клієнтів діють спеціальні умови, за допомогою яких ви зможете дійсно замовити друк на повітряних кульках дешево.

Для прорахунку вартості кульок з логотипом потрібно вказати тираж, колір, кількість кольорів надруку та потребу в наявності паличок та кріплень.

ЗАМОВИТИ КУЛЬКИ З НАДРУКОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».