fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Подушки для подорожей з логотипом

надувні брендовані подушки. нанесення логотипу на подушки для подорожей Львів. дорожні подушки з логотипом

Подушка для подорожей – незамінна річ у тривалих поїздках та перельотах. Вона допомагає забезпечити правильне положення голови, шиї та спини під час сну, зняти втому і зробити відпочинок комфортним.

Зручним рішенням у подорожах є компактні надувні подушки. Кожна подушка має у комплекті чохол для зручного транспортування і займає мінімум місця у складеному вигляді. ЇЇ можна покласти у кишеню, сумку чи рюкзак і у потрібний момент використати.

Дорожня подушка має запобіжний клапан, за допомогою якого можна регулювати її м’якість: чим більше повітря у подушці, тим вона щільніша. Поверхня подушки приємна на дотик та схожа на велюр.

Надувні подушки для подорожей з логотипом компанії – чудовий подарунок для людей, що часто подорожують і проводять багато часу у дорозі. Така брендована надувна подушка не буде зайвою і під час відпустки, що передбачає тривалу подорож.

Ми пропонуємо нанесення логотипу на надувні подушки для подорожей методом шовкотрафарет. Окрім самої подушки, забрендувати можна і чохол. 

Ваші клієнти, партнери та співробітники неодмінно оцінять такий практичний і корисний подарунок і будуть щоразу згадувати ваш бренд під час подорожей. Плюс брендування подушок для подорожей – це підвищення впізнаваності логотипу компанії поза межами міста і навіть країни.

ЗАМОВИТИ ДРУК ЛОГОТИПУ НА НАДУВНИХ ПОДУШКАХ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”