fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Футболки з V-подібним вирізом

брендовані футболки з V-вирізом. друк принтів на футболках з V-вирізом Львів

Брендовані футболки з V-подібним вирізом – ідеальний варіант для роботи, корпоративних подій, промо-акцій та відпочинку. V-виріз на футболках надає їм класичного вигляду, привертає увагу та оригінально виглядає. На футболку можна нанести логотип або цікавий малюнок і перетворити її на сучасну та улюблену річ.

Ми пропонуємо друк логотипів та принтів на жіночих та чоловічих футболках з V-вирізом наступними методами:

  • вишивка;
  • шовкотрафарет;
  • термотрансферний друк;
  • цифровий друк.

Жіночі футболки з V-вирізом мають приталений крій, підкреслюють фігуру та вдало комбінуються з іншими предметами гардеробу. 

Класичні білі чоловічі футболки з V-подібним вирізом або практичні чорні футболки з нанесенням можна поєднати з джинсами, брюками та піджаками.

У нашій агенції ви можете замовити брендовані жіночі та чоловічі футболки різних кольорів. Ми пропонуємо друк принтів на футболках з V-вирізом, що пошиті зі 100% бавовни. Якісний промо-одяг з логотипом та оригінальним принтом, виготовлений з натуральної тканини, неодмінно сподобається вашим співробітникам.

Ви завжди можете завітати у наш офіс та переглянути взірці футболок з друком. Менеджери Brandme допоможуть обрати найкращий варіант та метод нанесення логотипу чи малюнку залежно від ваших потреб та бюджету. 

ЗАМОВИТИ ДРУК ПРИНТІВ НА ФУТБОЛКАХ З V-ВИРІЗОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ КОМПАНІЇ “БРЕНДМІ”