fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Парасолі з логотипом – це незамінний аксесуар та практична річ в гардеробі кожного. Корпоративні парасолі користуються все більшою популярністю, адже це дуже вигідне рекламне капіталовкладення. Яскравий логотип обов’язково приверне увагу та закарбується в пам’яті, а практична ціль використання принесе лише позитивні враження.

Чому варто вибрати саме парасолі під нанесення логотипу?

Парасолі з друком – вірний супутник кожної людини. Багато людей носять їх в своїй сумці постійно, адже погода так мінлива. Якщо ви хочете, щоб нагадування про вашу компанію або торговельну марку було постійно поруч з вашим клієнтом, то вам варто вибрати саме друк на парасолях.

Не секрет, що будь-яка серйозна компанія, має власну сувенірну продукцію. Мабуть, в деякому роді це вважається навіть якимось розпізнавальним знаком, і звичайно ж, неповторним фірмовим знаком вашої компанії. Сувеніри з логотипом є своєрідним нагадуванням партнерам і клієнтам про ваші з ними хороші ділові відносини. Кожна людина, яка тримає в руках парасольку з логотипом, не може на рівні підсвідомості погано ставитися до того, хто її подарував, а навпаки, він відчуває подяку.

В яких ситуаціях дарують парасолі з логотипом?

З одного боку, щоб зробити корпоративний подарунок, приводу не потрібно. Завжди можна зробити презент просто так, тоді ви побачите, як засяє усмішкою обличчя обдаровуваного. Рекомендуємо вам зробити приємний презент – парасолі під нанесення логотипу.

Якщо у вас корпоративне свято, то цей предмет ви зможете піднести всьому вашому персоналу. Тим більше, це не просто знак уваги, а вельми корисна річ. Корпоративні парасолі можна подарувати вашим партнерам і друзям, а також гостям корпоративного вечора.

Ми пропонуємо наступні моделі парасольок для нанесення:

  • складні;
  • тростини;
  • преміум-класу.

На кожну з цих моделей можна замовити нанесення логотипу на парасолі. Не сумнівайтеся, вибір парасольки у вигляді подарунка порадує будь-яку людину.

Пропонуємо вам замовити якісні парасолі з логотипом дешево, адже наша компанія є прямим постачальником з країн Європи і пропонує широкий вибір сувенірної продукції під нанесення.

Для прорахунку вартості парасолі з логотипом потрібно вказати її вид та тираж, а також кількість кольорів нанесення.

ЗАМОВИТИ ПАРАСОЛІ З НАДРУКОМ У ЛЬВОВІ МОЖНА У РЕКЛАМНІЙ АГЕНЦІЇ «БРЕНДМІ».