fbpx
Портфоліо
Продукція
Дизайн
Технології
Про нас

Логотип

Розробка логотипу

Розробка логотипу – найважливіший і найперший крок до розробки ефектного фірмового стилю і, як наслідок, індивідуального іміджу Вашої компанії. Тому логотип повинен чітко виражати основну діяльність компанії, бути привабливим, добре запам’ятовуватись і якісно виділяти Вас з-поміж конкурентів. Саме тому, створення логотипу – доволі клопіткий процес, який вимагає детального вивчення найсвіжіших тенденцій, діяльності замовника, бренд-стратегій конкурентів та смаку цільової аудиторії. Правильно розроблений логотип:

  • повинен добре запам’ятовуватись і бути впізнаваним;
  • викликати довіру споживачів;
  • чітко відображати суть діяльності компанії.

Також, якісно продуманий до дрібниць логотип має:

  • нести в собі певний сенс;
  • гармонійно виглядати як і в чорно-білому, так і у кольоровому варіантах при будь-якому розмірі;
  • зберігати свої властивості при різному застосуванні: як і в електронному варіанті, так і будучи нанесеним на різноманітні поверхні.

Зрештою, саме логотип становить основу фірмового стилю і саме логотип формує перше враження про компанію і може привернути увагу клієнтів і потенційних партнерів. Якщо Ви бажаєте стати впізнаваним, якісно виділитись з-поміж конкурентів і шукаєте справжніх профі в сфері розробка логотипу Львів – Ви зайшли за адресою: рекламне агенство Брендмі зможе створити для Вас логотип, яким Ви завжди зможете похвалитись. Створені нами логотипи виглядають чудово у будь-якому варіанті: чи то на сайті, чи на сувенірній продукції, усюди! При цьому виконаний нашою студією логотип буде працювати на Вас цілодобово, залучаючи цільову аудиторію, виділяючи при цьому Вас серед конкурентів, і збільшуючи довіру клієнтів до Вашого бренду. Особливістю розроблених нами логотипів є їхня неповторність і оригінальність, адже ми підходимо до кожного клієнта індивідуально, клопітливо вивчаючи його смаки, побажання та найменші деталі в сфері його діяльності.